2733
2734
مرسی عزیزم قیمتشم خوبه باشه همینو میخرم 

من خیلی راضیم ببخش حال نداشتم پاشم چراغ روشن کنم تو تاریکی عکس گرفتم....جلوی تلویزیون رو زمین پلاسم انگار جون تو بدنم نیست

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

[QUOTE=147593091]من21شب خوردم بعداز یک هفته پریودشدم فکرکنم طبیعیه[/QUOTEبله چون سیپرو بوده و اون هم استروژن داره و هم پروژسترون...برای من استروژن خالی بود که دیوارم ضخیم بشه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2731
ممنون گلم ....دیروز هممون رفتیم سر مزارش با فاصله و ماسک تو پک ابمیوه و کیک گذاشتیم که بتونن باز ضدع ...

قبول باشه خدا بیامرزه پدرتونو ...الهی تن مادرتون سالم باشه وسایشون بالاسرتون باشه 

من خیلی راضیم ببخش حال نداشتم پاشم چراغ روشن کنم تو تاریکی عکس گرفتم....جلوی تلویزیون رو زمین پلاسم ...

خواهش میکنم عزیزم اسمشو نوشتی دیگه یادم میمونه ممنونم زحمت شد .....چرا بیحالی 

عزیزم یه بارهم ترانه جون گفت ای یو ای وقت تلف کردنه ....برو ای وی اف کن فسقلارو یه جابگیر بغلت 

ان شاءاللّه توکل ب خدا 😍😍

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
سر کتاب معمولا نمیتونه بفهمه فال قهوه هم همینطور اما کسی ک موکل داره میتونی رو حرفش حساب کنی اگر &n ...

گفت امکان نداره کسی بتونه باطلش کنه محاله بچه دار بشین

اونی که فال قهوه گرفت گفت دوتا سقط کردی فلان تاریخ که تاریخشم دقیق بود

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
من هر وقت بچم دنیا اومد میام عکسشو میزارم همه ک دیدن گزارش بزنن پاک بشه

آفرین بهت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اره خییییلی یکی هم بود بنده خدا توی ۳۷هفتگی بخاطر فشار بالابچشو ازدست داده بود امروز مثبت شده پیش دک ...

عه مثبت شدددددددددد؟شکرخدا

فداتشم همش ارایشه دیگه لنزو مژه وهمه چی 😕😕😕

باز تو عکس گذاشتی؟

عزیزدلم نا امید نباش طبیعی هم نشد نهایت ای وی اف میکنی ومثل خیلیا خدا بجای یکی دوتا بهت میده دوقلو د ...

هرچی قسمت باشه😔

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲
بارداری یکم تفاوت داره اگر شوهر بلد باشه میفهمه ک وقتی بسته باشه دهانه رحم

کوثری من خودمم قشنگ متوجه میشم وقتی دهانه رحم باز میشه اون و ازش نپرسیدم😂

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲
2706