2733
2739
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35204 بازدید | 3613 پست
سلام من عاشقتون شدم بچها مخصوصا باران وای😍😙😙😙😙یجور شد تا ص54خوندم دلم میخواست همررررررررروووووو ...

سلام عزیزم خوش اومدی.ماشالا چقد پرانرژی هستی شما.ایشالا به کارهات برسی خانومی.

منم مثل شما اثر مرکب رو نصفه خوندم.فک کنم باید بذارم توی برنامم که منم بخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبین همگی. من دیروز خودمو چش کردم از بس گفتم حالم خوبه امروز از صبح سردرد 😁 بخاطر اینجا و قولی ک گداشتم گفتم لااقل یع تکونی بدم خودمو 😂 ظرفا روشستم شام گذاشتم جم وجور کردم دیگه نتونستم کار دیگه ای رفتم دراز😆

سلام ایسان جان برای دوقلو هات دعا کردم عزیزم.

فدای تو بشم‌مرسی عزیزم💚💚💚💚💚💚💚

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2731

سلام عزیزان. خیلی اینجا رو دوست دارم. منم از الان باهاتون همراه میشم و گزارش میدم.

فاطمه هستم ۳۵ ساله. مامان یه پسر ده ساله و یه دختر هفت ساله.

شغل ازاد دارم. عکاس هستم.

مغازمم طبقه پایین خونمه .یه جورایی محل کار و زندگیم یکی هست.دوست دارم یه نظم خاصی به زندگیم بدم و تصمیم دارم با شما باشم.

بچه ها می دونم نباید انرژی منفی بدم ولی خیلی دلم گرفته، حس می کنم دارم میشکنم  برام دعا کنین، ...

سلاااام خواهر گلی 😍😍😍خدابد نده...چی شده که حالت خوب نیست عزیزم .همش میگم چرا منو تگ نکرد 🙁

انشالله که مشکل ات حل بشه وقلب وروحت اروم بگیره 

برات ۳۰۰تاصلوات میفرستم انشالله هم دلت اروم بگیره وهم مشکل ات حل بشه .💖🤲💖🤲💖دیگه نبینم  ناراحت باشی😘😘😘😘

سلام عزیزان. خیلی اینجا رو دوست دارم. منم از الان باهاتون همراه میشم و گزارش میدم. فاطمه هستم ۳۵ سا ...

سلام عزیزم خوش اومدی.چه مادر با استعدادی هستی

خیلی خوبه گلم.چالش ورزش روزانه هم باهامون همراه شو.من خودم ایروبیک کار میکنم هم شاده هم تحرکش بالاس حسابی بدنمو بکار میندازه‌.اما بقیه بچه ها ورزش های ارومتر هم انجام میدن.هر کس بسته به شرایط بدنی خودش.

2740
سلام من عاشقتون شدم بچها مخصوصا باران وای😍😙😙😙😙یجور شد تا ص54خوندم دلم میخواست همررررررررروووووو ...

آفرییییییین به این همه انرژی

هرروزت پر از حس خوب

تصمیماتت رو کم کم به برنامه ات اضافه کن که برات راحتتر قابل اجرا باشه عزیزم

و حتما یادت باشه همینکه تصمیم گرفتی خودش یه قدم بزرگه و فقط سعی کن سکون نداشته باشی و درجریان باشی

حتی شده هرروز فقط به یکی از کارات برسی💜

سلام بهترینا😍😍😍😍 خوبین؟ خوشین؟ چه خبرا؟😍😍😍😍 دیروز چقدر تاپیک شلوغ بود کیف کردم همه اومدن خ ...

عزیزم میشه منو صدا نزنی مرسی

🧿🧿هر چه برایم میخواهی نصیب خودت بشود
منم خیلی دوست دارم از روز مرگی در بیام ولی انگیزه میخام یروز دارم یروز نه ولی ممنون میشه کمکم کنین

ای جونم. نگران نباش آهسته آهسته برو جلو 

عجله نکن 

ی روز تلاش کن ی روز هم تنبل باش 

کم کم خودت می بینی سر حال بودن و پرتلاش بودن بهتره