2737
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35204 بازدید | 3613 پست
گزارش بعد ظهر😁✋ ورزش کردم🏃🏃🏃🏃 پودینگ و ژله درس کردم برا بچه هام🍮🍮🍮 یکم ب سر و وضع خونه رس ...

ای جونم کمرتو حتما ماشاژ بده و قرص مسکن بخور

استراحت کن تا کامل خوب بشه 

با کیسه اب گرم، گرم نگهش دار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دختر باران و خانومای باانگیزه و شاداب😍😍😍 منم میخوام ازین لحظه به بعد برنامه ریزی کنم برای رو ...

بزرگترین انگیزه خودتی😍

این که از خودت راضی باشی😍

متن تاپیک هارم بخون حتما ، بچه ها پست های پرانگیزه ای گذاشتن

2731
ای جونم کمرتو حتما ماشاژ بده و قرص مسکن بخور استراحت کن تا کامل خوب بشه  با کیسه اب گرم، گرم ...

😂😂😂خوشی نیومده بهم 

دولا راه میرم😂😂

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2740
سایت های مختلف، بچه های دانشگاه، کافینت ها  البته الان چند ماهه ترجمه نکردم

سایت هایی که ازمون دارن ؟

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
سلام بهترینا😍😍😍😍 خوبین؟ خوشین؟ چه خبرا؟😍😍😍😍 دیروز چقدر تاپیک شلوغ بود کیف کردم همه اومدن خ ...

من نزدیک 8 هزار قدم امروز پیاده روی کردم. ( از روی گوشی می گم ) کمر و کف پام کمی درد گرفت ولی فردا هم ادامه میدم انشاءالله.  روز خوبی بود. خدا را شکر 

سلام من امروز هم یه ربع پیاده روی کردم امروز تو اداره واقعا از کمردرد و دل درد دیگه کم اوردم و یه ج ...

شما شاغلی و درس میخونید ؟  میشه شغل و مقطع تحصیل و بگین ؟

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪