2733
2739
عنوان

ترند جدید سایت: میوه نوبرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 12255 بازدید | 283 پست
وا خب شاید به کل خوراکیای  دنیا حسرت ب دل باشن.الان بچه من بد غذا  مثلا میگه فقط پیتزا بزا ...

بچه تو مدرسه پیتزا نخوره زجر میکشه؟!  تو خونه فقط بهش پیتزا و میوه نوبرونه میدین خوراکی معمولی نمیخوره؟!  

تو کشورایی که مدارس برای همه تغذیه یکسان داره بچه ها گشنگی میکشن؟!بیاین کار اشتباه رو توجیه نکنیم

مدرسه جای درس خوندنه  نه بخور بخور  در حد یه لقمه و یه خوراکی ساده کافیه ک بچه گرسنه نمو ...

عزیزم وقتی بچه خوراکی ساده نمیخورن ما چکار کنیم؟ من خودم توت فرنگی و گوجه سبز اصلا نمیدم ولی گاهی آجیل میزارم.. مطمئنم تو منطقه ما کسی نیست که نتونه آ جیل بخره... همه میتونن.. ولی به نظرم این حرف غلطه: من دوست داشتم دلم خواست بچه آوردم حالا شما توت فرنگی ندید بچتون که بچه من دلش بخواد!!!!!! 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نظرم همینه  کاش یاد بدن از همون بچگی چشم و دل سیر باشن وگرنه اولیای طلبکار همیشه هستن  من ابتدایی بودم وضعیت اقتصادی هم خوب بود تو یه مدرسه خوب شهر درس می خوندم ک ۸۰ درصد وصغ اقتصادی اوکی داشتن  مامانمم معلم بود ولی بیشتر روزا صبح غذا درست میکرد بهم میداد با اون همه زحمت و خستگی  بعد من ماکارونی تو ظرف می بردم معاون میگفت نیار بقیه دلشون میخواد حالا بقیه کی بودن مادرایی خونه داری ک حوصله نداشتن ب بچه هاشون غذا بدن البته من اهمیت ندادم و آوردم 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2731
بابا مگه بچه روزی خودشو نمیاورد ؟؟؟ چیشد پس؟؟ وقتی میگیم نیارین بچه شرایطشو ندارین یه عده میخوان ما ...

روزی با درامد آتی فرق داره.

روزی چند بخشه مثل سلامتی و ... اما درآمد میزان ثابته یا متغیره. خوب از بی عقلی مردم استفاده میکنی.

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
خب من خودم یکی با سقط بشدت مخالفم  حتی من میخاستم بچه خودمو سقط کنم  ناشکری کردم و الان ...

عزیزم  هیچکار نمیشه کرد و سقط واقعا گناهه.‌..ولی نمیشه از جامعه خواست همه مطابق میل ما رفتار کنن .چون اونا هم شرایط و تربیت بچه خودشونو در نظر میگیرن.اوناهم اگر کوتاهیی کنن بچشون یه شکل دیگه آسیب میبینه.پس بهتره شما مثلا به بچت بگی خیلی چیزها تو دنیاست قرار نیست داشته باشی ممکنه خیلی هوست کنه ولی شاید نشه همون موقع داشته باشیش..اینو شما مسولی اینجوری بارش بیاری....هرچیزی نخواد...منم الان بچم هروز هرجی بخواد که نمیگیرم براش...هرچی تو خونه باشه میدم بهش.‌‌هرکی مطابق شرایط زندگی خودش بچش بار میاره عزیزم

اووووه شما هم با این حرفای تکراریتون  خسته نشدین واقعا؟؟؟؟  حالا که اوردیم  خوا ...

دقیقا

اصلا روزی با درآمد فرق داره، مردم نمیدونن اینو. حتی تو گوگل سرچ کنین مقالات تحقیقاتیش هست. 

2738
همین دیگه مردم ب بچه هاشون خوراکی ندن تا مبادا.. ادم اعصابش خورد میشه انگار ما مسئول بچه های اونا ...

من اون تاپیک رو حوصله نداشتم کامل بخونم ولی بنظرم منطقیه که فعلا که نوبرونه خیلی گرونه توی مدرسه نبرن و توز خونه بخورن،ضمن اینکه حتی اگه بچه ها تو خونه خورده باشن بازم توی مدرسه دست کسی ببینن دلشون میخواد، پسر من غیر انتفاعیه پس هیچکدوم اونقدر فقیر نیستن! ولی بازم بنطر من بهتره نوبرونه یا چیزای دور از دسترس نیارن مدرسه، تصور کنین یه بچه اون لحظه ببینه و حسرت بخوره واقعا دردناکه خدایی، مدارس دولتی شنیدم مثلا موز ممنوعه، بنظر غیر منطقی میاد و اخلاقیه ، من موز بخوام بدم پسرم( الان از بقیه میوه ها ارزونتره حتی😂) اسلایس میکنم توی ظرف که بچه ها نبینن اون لحظه دلشون بخواد، هر چند پسر من به زور میوه به خوردش میدم و کلا همیشه روزه است! ولی وقتی میاد میگه بچه ها گوجه سبز اوردن میگم کار اشتباهی کردن پسرم!

بابا مگه بچه روزی خودشو نمیاورد ؟؟؟ چیشد پس؟؟ وقتی میگیم نیارین بچه شرایطشو ندارین یه عده میخوان ما ...

شما بچه نیار

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
😂😂😂😂 امثال شماها ینی حقتونه زندگی فلاکت بار فقط دلم برای اون بچه هایی ک پس میندازین و ایندشونو ...

ثروتی که ماها دیدیم خودت و خانوادت رودهم حراج بشین بهش نمیرسین ، پس بشین کنار چرت و پرت ذهنبتو نریز بیرون و مردم رو با جمله های پوچت گول نزن. 😉😉

واااا چه حرفایی ازخودتون درمیارید شاید ۷ سال پیش وضعشون خوب بوده مثلا ۴ ساله ورشکست شدن اینو چی می گ ...

خب مسولش بقیه ان؟بعدشم فکر نکنم تو مدارس عادی کسی دراگون و میوه های خاص بیاره و خوراکی های خارجی..‌گوجه سبز من الان دیروز گرفتم سی تومن اندازه ایب ه سش بخوابه 

اگه توان اینو دارن بچرو مدرسه بفرستن و در حد کیف و کتاب مانتوش بخرن پس توان خرید سی هزاز تومن گوجه سبزم دارن......کسی اونقدر فقیره ‌که بچش اصلا مدرسه نمیره میره دنبال کار

وای دقیقا همسایه خالم وضع مالیشون به شدت بد یعنی اونقدر بد که پسر ۱۳ساله بیخیال درس و مدرسه داره م ...

پسر ۱۳ ساله و کارگری؟اون بچه هیچ وقت پدر مادرشو نمیبخشه 

تجربه ثابت کرده اونایی که ندارن بیشتر میارن

ولی خب مثلا فکر کن داره میگه کسی تو مدرسه میوه نوبرونه نیاره کسی دلش نخواد، خب یعنی اون بچه توی خیابون چشمش به اون میوه ها نمیخوره؟یعنی باید فروش اون میوه ها هم متوقف کنن که این خانم نمیتونه نیم کیلو گوجه سبز واسه بچش بخره؟😐

واقعا من دیگه اصلا نمی‌دونم چی بگم

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

یبار یه فیلم ژاپنی دیدم راجع به قحطی زمان جنگ دوتا بچه که از یه خونواده پولدار بودن بعداز اینکه خونوادشون ازدست دادن رفتن پیش خاله فقیرشون با دوتا بچش خاله اول کلی تحویل گرفت ولی بعد از شدت قحطی شروع کرد به کم محلی بهشون کمتر غذا می داد عمدا بی محلی میکرد که برن واونام رفتن ولی بعدش از گشنگی مردن انقد گفتین ندارین بچه نیارین یاد اون افتادم یادمه خیلی باهاش گریه کردم آدم که از آیندش خبر نداره شاید اون موقع که بچه آوردیم پولدار بودیم وبعدش روزگار عوض شد اونوقت چیکار کنیم مگه جنگله که هر کی قویتر وپولدارتره بمونه بقیه از بین برن

أ اربابٌ مُتَفَرِّقونَ خیرٌ امِ اللهُ الْواحدُالْقَهّار❤️پیامبر ﷺمی فرمایند:ای مردم، پرودگار شما یکی است و پدر شما نیز یکی است، آگاه‌ باشید که هیچ عربی بر غير عربی و هیچ غيرعربی برعربی، سفیدی بر سیاهی و سیاهی بر سفیدی، برتری ندارد مگر در پرهیزگاری📚مسند أحمد:٢٣۴٨٩#قال_تعالی:ای مردم، بی شک، شما را از یک مرد و زن آفریدیم، و شما را تیرەها و قبیلەها قرار دادیم، تا یکدیگر را بشناسید، همانا گرامی ترین شما نزد خدا پرهیزگارترین شماست.[ الحجرات:١٣ ]
2706