2733
2734
عنوان

ترند جدید سایت: میوه نوبرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 12265 بازدید | 283 پست
البته فکنم هرشهری فرق داره.الان تهران شنیدم حتی یسری دولتی هاشم شهریه بالاست.ولی قدیم اینجور نبود هم ...

اره منم تهران بودم ولی میگم از بیرون اساتید می آوردن برامون برای المپیاد و بعد هم کنکور و خیلی روزا پنج عصر حتی مدرسه بودیم پنجشنبه ها هم که بماند می‌رفتیم برای همین شهریه میگرفتن برای کلاسا 

اره ببین من خیلیم سنی ندارم چند وقت دیگه میرم بیست و سه ولی مدرسمون چقدر قبولی های خوب داشت با اینکه دولتی بود 

هی چی بگم 💔

وایییی بچها این وسط چرا من ظعفم زده اینقد حرف الوچه و پیتزا و ساندویچ زدی دارم ع گشنگی میمیرم🥺🥺😭 ...

عذاب وجدان گرفتم 

اصلا نقطه ضعف من خانومای باردار هستن 

کاش میشد بیای خونم هرچی میخوای برات درست کنم 🥲

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحت نمیشی اگه بگم خدا صبر بده بهت  وای خیلی بده خیلیییی من جای شما عصبی شدم😑😂 شیر کیک و ...

ببین کیک و چیزای قندی خیلی بده برای سلولهای مغز و رشد بچه اصلا چیز خوبی نیست عادت کنن.الان دیابت تو بچه ها زیاد شده

2731
بابا مگه بچه روزی خودشو نمیاورد ؟؟؟ چیشد پس؟؟ وقتی میگیم نیارین بچه شرایطشو ندارین یه عده میخوان ما ...

بس کن دیگه 

همه رو پاره کردین با این جمله 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️
اووووه شما هم با این حرفای تکراریتون  خسته نشدین واقعا؟؟؟؟  حالا که اوردیم  خوا ...

واقعا از ترس نمی تونیم‌چیزی بگیم بابا بچه ی مااصلا‌نمی دونع میوه‌نوبرانه چی  هست ولمون کنید🤪🤪🤪🤪🤪

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
پیتزارو من گفتم ببخشید😂 ولی واقعا دخترم چنبار تو مهد درخواست داد منم صبح زود درست کردم بچم خ‌دش ید ...

من بیست و پنج کیلو کم کردم ولی پیتزا هم می‌خوردم اتفاقا 😂😑 

خودت درست کن ولی بدون سوسیس کالباس😑 پنیر پیتزا هم رژیمی می‌گرفتم با قارچ و مرغ و فلفل دلمه و ذرت من درست میکردم اکثرا 

من بیست و پنج کیلو کم کردم ولی پیتزا هم می‌خوردم اتفاقا 😂😑  خودت درست کن ولی بدون سوسیس کالب ...

ماشالله افرین

نه من رژیم کارنیور دارم نون نمیتونم بخورم 😣البته رژیم نیست اصلاح سبک تغذیه هست

نون برنج نمیخورم خیلی بد و مضر هست

اتفاقا کامنت های شمارو خوندم عزیزم  درست و انسانی جواب دادید  نشان از قلب مهربون شما دار ...

بله حرف شماهم قطعا درسته چون از تجربه بود و من هرچیم ک بگم باز تجربه قرار گرفتن توی اون لحظه رو ندارم 

فقط فقط اینکه الهی فقر ریشه کن شه به امید اینکه واقعا بچه ای نباشه ک حسرت عادی و معمولی ترین چیزا ب دلشون باشه 

ممنون و هزاربار این حس خوب دعاتون قسمت زندگی خودتون و قلب پاکتون باشه عزیزم🥺😍😍😍😍

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂