2737
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35204 بازدید | 3613 پست
عزیزم امیدوارم هرچه زووودتر شاد و پرانرژی بشی و روزگار به کامت بچرخه اما بدون تمام مشکلات حل شدن ...

قربون تو دختر پرانرژی برم 

دیشب نشد بیام اما امروز حالم بهتره و انرژی دوباره ای بدست اوردم 

خیلی خیلی خوشحالم از وجود شما دوستای خوووووووب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلاااا به خودت سخت نگیر عزیز دلم آدم نرمال حتی خود ب خود هم ک شده بعد یمدت حال روحیش افت میکنه... و ...

قربونت برم دخترگل 

مرسی واسه حرفای آروم کنندت عزیزم 

عالی هستی گلم ممنون عزیزم مرسی    

عزیزم،برات زیارت عاشورا میخونم حتما ،انشالله که خدا گره از مشکلت حل کنه،این زندگی لعنتی اینجوریه دیگ ...

ممنونم عزیزدلم خیلی خیلی ممنونم مرسی 

حالم خیلی بهتره ممنون برای همه دعاهات  

2740
چشم عزیزم سفت و سخت هستیم 😍، منم مثل شمام، خیلی به شوهرم گیر می دم، امروز حسابی خودم رو مشغول نشون ...

چه جوری میخوای زبانت رو فول کنی میشه برا من هم توضیح بدی

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
سلام من عاشقتون شدم بچها مخصوصا باران وای😍😙😙😙😙یجور شد تا ص54خوندم دلم میخواست همررررررررروووووو ...

قرربونتتتتتت بررررررررررررررررم 

خیلی خوش اومدی بین ماااا

الهی شکررررررررررررررررررررر عزیزممممممممممممممممم تو قطعااااااااااااااااااااا بهترینی 

عاشق برنامت شدم 

خودتم عشقی خانم خانما

سلام باران جون خوبی؟؟ نبودی امروز انشالله مشکلت ب حق‌حضرت عباس حل بشه من چون دیروز کمرم‌گرفته بود ...

قربونت برم خیلی خیلی بهترم 

الهی خدا شوهرت و خودتو و خوشگل دختراتو برات حفظ کنه 

نگران نباش عزیزم خواهر من 4 سالگی حرف زد اما خب گفتار درمانی بردیمش وخداروشکر الانم که بزرگ شده مشکلی نداره

راااااااستی مبلاتون مبااااااااااااااااارک 

الهی حالتم بهتر بشه عزیزم. راستی عزیزدلم زمان پریودی به خودت فشار نیار . ولی خب ورزش سبک توی این دوران عالیه 

سلاااام خواهر گلی 😍😍😍خدابد نده...چی شده که حالت خوب نیست عزیزم .همش میگم چرا منو تگ نکرد 🙁 انشا ...

قربونت برم اخه 

با خودم هی می گم چرا  اخه حالم این قدر سریع بهتر شده؟ نگو بخاظر دعاهای شماست 

وااااقعاااااااااااااااااا از صمیم قلبمممممممممممم تشکر می کنم بچه ها 

شما ها واقعا تکین 

دستت درد نکنه دوس گلم برای صلوات های با ارزشت