2737
2739
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 156897 بازدید | 1099 پست
بله دقیقا حرف منم همینه مدرسه جای تعلیم و تربیته جای آموزش و پرورش هست اونا باید الگوی بچها باشن مدر ...

قلبم برا بچه درد گرفت تو رو خدا بگو داری شوخی میکنی روان منو ازاد کن

لافتی الاعلی لاسیف الاذولفقار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم شهره که بخشدار داره بخشدار یعنی چی 

در شهرستان ها به بخش های کوچکه زیرمجموعه ی یک شهرداری بخشداری میگویند(میتونه روستا باشه یا قسمت های مختلف در خود شهر)،مثل ناحیه بندی تهران

2731

برا کدوم شهر هستین ؟

فک نمیکردم دیگه اینجور مدیران ومعلما باشن 

تو بچتو بردی بیمارستان وهمچنان حالش بده وفقط میگی بچه من میگه دیگه نمیرم مدرسه 

برو مدرسه رو ب گوه بکش با این مدیرش همون بلایی ک سر بچت اورده سرخودش بیار با مادر بقیه بچه ها هماهنگ کن اینکارو بکن 

تو مادر نیستی اگه این مدیرو اخراج نکنی در واقع انسان بودنم خوب چیزیه 

وای از دیشب من سردرد دارم عصبی ام بااینکه بچه ندارم ولی احساس میکنم دخترم رو دارن شکنجه میدن خواب به ...

بابا اینا بلد نیستن ظلم و زور رو میپذیرن من بچم دوم دبستان خدا شاهده اگر تو مدرسه مدیر معلم بهش بی احترامی کنن میبافمشون بهم اون بچه هر کاری ک کرد خانواده داره باید بهش اطلاع بدید غلط میکنید بجای مادر و پدر تصمیم میگیرید 

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
همون باورش سخته اسم شهرو بگه با مدرسشو 

آخه من تا حالا اینجور مدیر وحشی ندیدم انشالله که شوخیه وگرنه من بودم مدیر رو با خاک یکسان میکردم

لافتی الاعلی لاسیف الاذولفقار

اگه من بودم همون لحظه اون مدیرو ترور میکردم 😐

جای تو من دارم حرص میخورم 

مدارک پزشکی بچتو میبری پدرشو در میاری تا ایقده خای ه م ا ل ی بخشداری رو نکنه

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2740

برید اداره آموزش پروش منطقه هم شکایت کنید هم به رئیس کاملا جدی بگید میرید دادگاه 

لفظ درستی نیست ولی مدرسه رو رو سر اون مدیر آوار کنید که با ثمره زندگی مردم این طور رفتار نکنه

اصلا به نظرم دادگاه هم مستقیما شکایت کنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من معلم‌کلاس اولم  منو بلند میکرد پرت میکرد رو زمین شب ادراری گرفتم ترس داشتم ..... 😭

الهی هیچ بچه ای اون روزو نبینه 

خلاصه گذشت تا چند ساله پیش دیدمش ازم معذرت خاهی کرد گفت اونروزا  اینجوری بود گفتم عقلتم کار نمیکرد وبچه خو دتم میزدی 

معذرت خاهی میکرد ولی گفتمش نمیبخشمت دخترشم کنارش بود گفتم دخترته گف اره 

خب دیگه دختر داری بزرگ شده میره تو جامعه 

حالا دخترش میره ترکیه داداشه با پدرومادره دعوا میکنع چرا میزارین بره اونجا و..... 

پسرش همه خونه رو بهم میریزه وکتک کاری میکنه ننه وبابا رو ب باد کتک میگیره و..... 

اسی الان تاپیکت رو دیدم و کلی حرص خوردم لطفا هر کاری کردی خبرش رو بده، من خودم و جات یه لحظه گذاشتم برام خیلی سخت و سنگین هست اگر الان کسی بخواهد با بچه ام اینجوری برخورد کنه، من تو مدرسه یکبچه بیش فعال هست یه بار با مشت تو بینی پسرم زد با اینکه به خاطر کمر درد استراحت بودم با سختی پاشدم رفتم مدرسه با مدیر و معاون صحبت کردم، درسته اون بچه مریض هست ولی چرا باید به بقیه اسیب بزنه... چرا نباید اینجور افراد تو مدارس خاص باشن 😔

درسته واقعا باید اینکارو بکنه اگر قلبن بچشو دوست داره و نمیخاد دراینده مشگل پیش نیاد باید وباید اینک ...

الان اون طفل معصوم همش احساس تحقیر و حتی ممکنه احساس گناه داشته باشه که من حتما کاری کردم که مستحق این رفتار بودم و تموم این احساسات براش سمه و آیندش رو دگرگون میکنه

باید به جاش حس حمایت بهش بده و بگه اونی که اشتباه کرد تو نبودی مدیرت بود و داره تاوان اشتباهش رو میبینه

کاش امروز استارتر بخاطر دخترش اصلا کوتاه نیاد😓

واقا شاخ درآوردم

مدرسه پسرمن که متوسطه هست و دولتی از این کارا نمی‌کنند شخصیت بچه رو تخریب کنند اینجوری اونم دختر بچه 

دیگه ته تهش خیلی اذیت کنند و بی انضباطی از ناظم یه پس گردنی میخورن والا ع اون شرف داره به اینکه بیای جلو بقیه بچه رو تحقیرکنی

مدیر غلط کرده تو کار معلم دخالت کرده

همکلاسی دختر من با چسب کتاب ریاضیشو چسبونده بهم معلم فقط به همکلاسیش تذکر داده

برو پدرشونو دربیار اعصابم خراب شد

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
2706