2733
2734
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 157100 بازدید | 1099 پست
من یه همچین موردی بچه بودم برام پیش اومد مامانم اومد مدرسه مدیرو جر داد قشنگگگ و از اون روز به بعد آ ...

درسته واقعا باید اینکارو بکنه اگر قلبن بچشو دوست داره و نمیخاد دراینده مشگل پیش نیاد باید وباید اینکارو بکنه 

هفت جدواباد مدیرو بیاره جلو چشش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی ناموسا بگو رفتی مدرسه و حسابی گردو خاک کردی

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
بله دقیقا حرف منم همینه مدرسه جای تعلیم و تربیته جای آموزش و پرورش هست اونا باید الگوی بچها باشن مدر ...

وایییییی سرم سوت کشید. چه مدیر نفهمی. حتما برو شکایت کن. سعی کن مادرهای دیگه رو هم شیر کنی بیان ازش شکایت کنن و این مدیر نفهم بی‌شعور و اخراج کنن

2731

ای وای ، الان تاپیکتون رو دیدم و با توصیفی که کردین اشک ریختم . 😭

برو حراست و بازرسی آموزش و پرورش تهدید کن همین امروز  پیگیری کنن وگرنه میری دادگاه شکایت .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

چ مادر بی عرضه ای هستی جای تاپیک زدن و اصرار ب بچه ک برو مدرسه برو کفشای بچتو بنداز جلوی مدیر بده واکس بزنه و لباساشو بده جلو بچه ها تمیز کنه اخ اگر با بچه ی من اینکارو میکردن مدیر الان جای بچه ی من بیمارستان بود مادر شدید ک چی بشه از بچه هاتون حمایت کنید 

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه

استارتراین اتفاق برای منم افتاده مدیربدون اینکه بدونه مقصرکیه منوتهدیدکرداگه یباردیگه اون دخترواذیت کنم منوکتک میزنه .درحالیکه اون دختر منوزده بودفقط چون ازخانواده شهیدبودطرفداریشوکرد.من که هیچوقت اون مدیروحلال نمیکنم چقدرباعث استرس وترسم شدوبه ناحق طرفداری شاگردموردعلاقشوکرد.

این کاربری دست دودوست خوبه 😍

بچه ها حالم بد شد این تایپیک منو یاد مدرسه دوران ابتدایی کلاس اول بودم با خط کش معلمم منو میزد و...... 

تو اگر مادری واقعا در حق بچت مادری کن برو دهن مدیرو معلمو سرویس کن 

نکنی مث مادرم ک هیچی نگی وچ بسا ک الان بزرگم شدم تو سری خورم 

دارم مینویسم اما نمیدونی چجور دارم هق هق گریه میکنم 

من حال اون بچه توام 

مادر دلسوز باش نمیتونی ب مادر یا خاهرت یا ب شوهرت یا به مادرای دانش اموزا بگو برن جلو اینکارو بگیرن باز مدیر ادامه نده برای بقیه بچه ها حتی توی روحیه بقیه بچه ها تاثییر میذاره و....

ن بابا فکر کن یه درصد مطمعنم اسی در خونسردی کامل ب سر میبره من سرم داره منفجر میشه 

وای از دیشب من سردرد دارم عصبی ام بااینکه بچه ندارم ولی احساس میکنم دخترم رو دارن شکنجه میدن خواب به چشام نیومد اصلا از هرچی درس و مدرسه س بیزارم

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

خدا لعنتش کنه زنیکه رووووو،ببین بچه های مردم زیر دست کی امانتن،خودم پسر کلاس اولی دارم خیلی حالم بدشد با تاپیکت،من اگرجای تو بودم به خداوندی خدا ازش نمیگذشتم تورو خدا یادت نره کارشووووو،نزاری کسی منصرفت کنه

2706