2733
2739
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35204 بازدید | 3613 پست
منم امروز از ۸لیوان آب شروع کردم میدونم خنده داره ولی برا شروع خوبه 🤦‍♀️😅

اتفاقا عاااالیه

خیلی خوبه که اولین تغییر کاملا شخصی باشه و برای خوب شدن حاله خودت باشه

موفقیتهات روزافزوووووون💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

من امروز سرم درد میکرد و نتونستم درس بخونم هرکاری کردم دیدم نمیشه و هر چی هم تو این وضعیت بخونم به دردم نخواهد خورد و امروز درس رو تعطیل کردم. دیروز انگار خیلی به بدنم فشار اوردم چون بعد اداره بلافاصله با اون خستگی و پریودی و شکم گشنه رفتم حموم اون خیلی به بدنم فشار اورده و برام تجربه شد که حتی اگه سرحال هم باشم بلافاصله بعد کار نرم حموم و اول استراحت کنم و بعد بزارم عصر برم مخصوصا اگه پریود هم باشم. ورزش هم نکردم هیچی. 

انشالله برنامه امروز رو فردا انجام میدم و البته عصری بیرونم سعی میکنم با خانواده برم و حال و هوایی عوض کنم.

برای حل مشکل استارتر و سایر بچه ها هم صلوات فرستادم. امیدوارم همه سرحال باشن و حال دلشون خوب باشه.

شب همگی بخیر✋

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.

سلام😍🧡🧡🧡🧡🧡

گزارش#  

اسی جون من بیماری کلیه دارم امروز بع دلایلی نشد ورزش کنم شرمنده😞

اما امروز

یکم کوتاهی ابرو دارم یاد  میگیرم مطمئنا به دردم میخوره.

غذا پختم

یکم گوشی بازی

یه بازی فکری هم کردم

💛💛💛💛💛💛💛💛💛

چشم رنگی جونتونم😍🤍😂
2728
اتفاقا عاااالیه خیلی خوبه که اولین تغییر کاملا شخصی باشه و برای خوب شدن حاله خودت باشه موفقیتهات ر ...

مررررسی عزیزم ❤

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
بچه ها می دونم نباید انرژی منفی بدم ولی خیلی دلم گرفته، حس می کنم دارم میشکنم  برام دعا کنین، ...

سلام عزیزم چیشده خداوند مشکلتو حل کنه 

تاریخ ۹/۹/۹۹ به بهترین ارزم رسیدم .امیدی هست چون خدایی است

سلااااام خدمت همه عزیزان آقا من امروز هر چییی ورزش نکرده بودم جبران شد.... اولا فهمیدم حالت تهوع حین ورزشم دلیلش چی بود... 

بخاطر این بود که خیلی کم هوازی کار میکردم و با شدت میرفتم امروز نیم ساعت هوازی کار کردم ( طناب و رقص و... ) بعد نیم ساعت هم دمبل زدم خیلی عااالی بووود  

مدیتیشن انجام دادم و یمدت بود میخواستم ماسک بزارم بعد هییی تنبلیم میشد...امروز بالاخره ماسکم رو درست کردم حین مطالعه گذاشتم رو صورتم ماسک ( آلوورا عسل روغن نارگیل ) برای آبرسانی عالیه...

امروز واقعاااا روز خوبی بود برای همتون یه روز فوق العاده رو آرزو میکنم 🌹🌹❤❤🥰🥰

2740
بچه ها می دونم نباید انرژی منفی بدم ولی خیلی دلم گرفته، حس می کنم دارم میشکنم  برام دعا کنین، ...

اصلاااا به خودت سخت نگیر عزیز دلم آدم نرمال حتی خود ب خود هم ک شده بعد یمدت حال روحیش افت میکنه... ولی اصلا مهم نیست حال بد هم بخشی از زندگی و نباید باهاش جنگید مهم اینه ک بالاخره به برنامه ات برگردی... زندگی ، حس و حال مثل ضربان قلبه اگر بالا پایین نشه میشه یه خط صاف میشه.... 

مطمعنم هر چه زودتر به حال خوبت برمیگردی عزیزم 🌹❤

عزیزم،برات زیارت عاشورا میخونم حتما ،انشالله که خدا گره از مشکلت حل کنه،این زندگی لعنتی اینجوریه دیگه یه وقت هایی بد جور حال گیر میشه،توکلت رو از دست نده،انشالله که به زودی بیای و بگی که مشکلت حل شده

سلام من عاشقتون شدم بچها مخصوصا باران وای😍😙😙😙😙یجور شد تا ص54خوندم دلم میخواست همررررررررروووووو بخونم ولی خوب چشام داشت در میومد😄منم هستم

فردا کلی درس میخونم ـزبان میخونم (کلاس میرم )

خوندرو تمیز میکنم ـ می خوام نماز شب بخونم امشب 😄ـ این چن وخته پریود بودم می خوام شروع کنم نمازامو اول وقت بخونم اللخصوص نماز صبمو چن همیشه قضاس😓 

امشب حموم رفتم و قبل حموم زرده تخم مرغ زدم ب سرم 😜می خوام ازین ب بعد ب جای گوشیو فیلم کتاب اثر مرکب رو ک چن صفشو قبلا خوندم از اول بخونم و پیشنهـــــــــــاد میکنم حتما بخونید چن قران کتابای موفقیته و اینکه روزی ی صفحه قران ک امروز نخوندم ب امید خدا فردا بخونم و سوره واقعه و یاسین و عهد و زیارت عاشورا رو رسیدم بخونم😉و نیم ساعت ورزش کنم و اب فراااااوان بخورم 😄😄😄😄😙دوستون دارم  شب میام گزارش میدم خدا کنه برسم ب همشون😙

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

سلام باران جون خوبی؟؟

نبودی امروز

انشالله مشکلت ب حق‌حضرت عباس حل بشه

من چون دیروز کمرم‌گرفته بود

امروز یکم بی حوصله بودم ولی با این حال و کمر‌درد

خونه جارو کشیدم

ناهار پختم ظرف شستم 

لباس شویی رو زدم

ظهر خوابیدم

بعدظهر ی ربع اون ب زور و فشار زیاد ورزش کردم 

عصری هم با همسر و بچه ها بیرون رفتیم 

درکل خوب بود امروز

مخصوصا مبل جدید گرفتیم‌تا ۱۰روز تحویل میدن انشاالله

و اینکه همسرجان از صبح داشتن کمر منو ماساژ میدادن😁😁

انشالله لب همتون خندون و دلتون شاد.

خانمایی ک دعا میخونن منم دعا کنن بچه هام زبون باز کنن تنها فکرم و دغدغم همینه. ۳سال و نیمه. چیزی نمیگن.دوقلو هستن

ی ماهه دارم از پوشک درمیارم اصلن همکاری نمیکنن خسته شدم😢😢😢دعام کنید.

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
سلااااام خدمت همه عزیزان آقا من امروز هر چییی ورزش نکرده بودم جبران شد.... اولا فهمیدم حالت تهوع حین ...

سلام خانومی.

چه خوب که گفتی چون منم موقت ورزش نفسم چند میشد.حالا فردا حتما کاری که گفتی انجام میدم اول.

ناخواسته به منم کمک کردی.تازه من نکران شدم نکنه مشکل از ریه منه.