2737
2734
قربانت خواهش میکنم انشالله که تستت منفی میشه،نه دیگه بعدش نرفتم ولی اینجا یکی از خانومای باردار رفت ...

مرسی عزیزم 

قربونت 

عزیزم یه سوال هم داشتم، اگه کرونا تب بده، تا چند درجه تو بارداری مجازه؟؟و دارو فقط باید استامینوفن خورد؟؟

شما علایمت چی بود؟؟

مرسی عزیزم  قربونت  عزیزم یه سوال هم داشتم، اگه کرونا تب بده، تا چند درجه تو بارداری مجا ...

من تب نداشتم ولی فک کنم بالاتر از ۳۷.۵ یا ۳۸ باشه باید مواظب بود

مثل سرما خوردگی بود برام بی حالی سردرد گلو درد سرفه،درد قفسه سینه ، دردو‌ ضعف عضلاتم خیلی زیاد بود یه روزشو دیگه نمیتونستم پاشم،از دس دادن حس بویایی،بی اشتهایی...اینا بودن که فقط همین حس بویایی باعث شد که برم تست بدم و الا دو تا دکتر گفته بودن سرما خوردگیه 😐

وقتی جواب تست مثبت شد خودشون برا ۵روز قرص دادن،استامینوفن ساده واسه تب و درد،آزیترومایسینم برای چرک گلو گفتن مجازه میشه خورد

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم نمیدونم از کی گرفتم ولی خیلی سخت بود ۳۲هفتمه یه هفته از قرنطینم گذشته دعا کنید زودتر خوب ...

‌عزیزم سی و دو هفته که توی هشت ماه هستی

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
هفته ۷؟اولای بارداری میگن سخته ولی خداروشکر تو گذروندی نگران نباش همه جا نمیگیرن یا باید بری آزمایش ...

منم بدن درد داشتم چشم درد شدید خوب شدم  بویایی نداشتم اصلا ولی خب الان ی چیزی بگیرم جلو دماغم میشنوم فقط الان دلم میخاد بخوابم. تست درد داشت؟ تست ندادم منم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2731
عزیزم من آزمایش خون ندادن فقط یه بار   pcr بود اونم هیچی پر نکردم بعدش که خودشون تماس گرفتن گفت ...

اصلا دبگه کاری ندارن مادرشوهرم تستش مثبت شده ی جا دولتی هم تست داده هنوز بهش زنگ نزدن حتی نگفتن بقیه تست بدن

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببخشید عزیزم تاریخ تاپیکت رو نخوندم.. الان بهتری؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
من تب نداشتم ولی فک کنم بالاتر از ۳۷.۵ یا ۳۸ باشه باید مواظب بود مثل سرما خوردگی بود برام بی حالی س ...

مرسی عزیزم 

ممنون از توضیحاتت  و وقتی که برام میزاری

استامينوفن چند تا در روز؟؟ 

آزیترومایسین ۵۰۰ چند تا در روز و به فاصله چند ساعت؟؟ آزیترومایسین رو چند روز خوردی؟؟

استامينوفن رو تبت تاثیر داشت؟؟؟

ببخشید هی زیاد سوال می کنم شرمندتم

از اون موقع که علایم شروع شد چند وقت طول کشید خوب بشی؟؟

بعد خوب شدن برای سرکار رفتن لازم نبود تست بدی؟ همسرت هم ازت گرفت؟؟؟ نفهمیدی از کجا گرفتی؟؟

منم بدن درد داشتم چشم درد شدید خوب شدم  بویایی نداشتم اصلا ولی خب الان ی چیزی بگیرم جلو دماغم م ...

بویاییت به مرور باز میشه،تست نه زیاد درد نداشت فقط اون چیزی که مثل گوش پاکن هستشو میکنن تو دماغ یکم درد داره که من چون دماغم کیپ بود اشکم درومد،الان یکم نسبت به بیمارا بی تفاوت شدن حتی از خیلیا تست نمیگیرن 

2738
بله عزیزم حالم بهترشده انشالله جنین هم خوبه دعا کن واسم شما حالتون خوبه ؟ بارداری؟

خداروشکر که هر دو خوبین.انشاالله بسلامتی زایمان کنین.خوبم بله باردارم.من همسرم چند روز بدن درد و آبریزش و گلو درد داشت.رفت خونه مادرش قرنطینه .بهتر شده اما متاسفانه خودم این چند وقته انقدر تنهایی همه کارارو انجام دادم احساس میکنم دچار انقباض شدم😥درد و گرفتگی دارم تو رحمم

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
خداروشکر بهترم  اگه علایمشون خفیفه نگران نباش زود خوب میشن الان دیگه همسرت میتونه بیاد بیرون و ...

خداروشکر عزیزم.بهتره همسرم ولی آبریزش بینی داره.اما بویایی ش فعاله.میخواد بیاد خونه .خیلی میترسم😔انقدر این دو هفته خودم همه کارارو انجام دادم دچار گرفتگی و انقباض تو رحمم شدم

عزیزم توکل کن به خدا وبیشتر رعایت کن انشالله به سلامتی زایمان کنی همسرتونم سلامتیشون برگرده پسرتو ...

قربونت.همچنین شما.واسم خیلی دعا کنید محتاجم

خداروشکر که هر دو خوبین.انشاالله بسلامتی زایمان کنین.خوبم بله باردارم.من همسرم چند روز بدن درد و آبر ...

خیلی کار خوبی کردی همسرت پیشت نیس من ازرهمسرم گرفتموقرنطینه سرش نمیشه

خیلی مراقب خودتوباش

مرسی عزیزم  ممنون از توضیحاتت  و وقتی که برام میزاری استامينوفن چند تا در روز؟؟  آ ...

خواهش میکنم 

استامینوفن تا سه تا در روز مجازه ولی من هر وقت دیگه واقعا نمیتونستم تحمل کنم میخوردم بیشتر شبا که راحت بخوابم تب نداشتم ولی حتما تاثیر داره(من چون زیاد دارو نمیخورم همین یدونه استامینوفن درد یه روزمو تسکین میداد)آزیترو هم هر روز یدونه تا سه روز ،تو اینارو از پزشکت بپرس حتما 

یه هفته اول شدید بود بعد آبریزشم کمتر شد همش سه هفته طول کشید ولی علایمش همین که سرما میخوره بهم بر میگرده

آره شوهرمم گرفته بود بی علایم بود

نمیدونم فکر کنم از مادر شوهرم گرفتم چون قبل ما اون مریض شده بود

خلاصه تا من برم تست بدم بفهمم چیه همه خونواده از مامان گرفته بودن⁦🤷‍♀️⁩

سرکار نمیرم

خداروشکر عزیزم.بهتره همسرم ولی آبریزش بینی داره.اما بویایی ش فعاله.میخواد بیاد خونه .خیلی میترسم😔ان ...

انشالله که هیچ اتفاقی نمیفته من قبل تست که فکر میکردم سرما خوردم همش پیش مامانمو داداشم بودم ولی چون ماسک میزدمو رعایت میکردم خداروشکر اونا نگرفتن توهم نگران نباش ولی مواظبت کن

سعی کن زیاد سرپا نمونی وسط کار چند لحظه بشین منم وقتایی که زیاد راه میرم یا کار میکنم اینجوری میشم اگه وسط خیابونم باشم حتما باید بشینم تا خوب شم راهمو ادامه بدم😁حتما به دکترت بگو