2733
2734
انشالله مرسی عزیزم همه مواظب باشیم الان دیگه ویروس علائمی نداره زود منتقل میشه

بله متاسفانه. چیزی نیست انشااله خوب میشی

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
انشالله مرسی عزیزم همه مواظب باشیم الان دیگه ویروس علائمی نداره زود منتقل میشه

عزیزم چ دارویی بهتون دادن تو بارداری میشه داروهای کرونا رومضرف کرد من باردارم گرفتم ولی مث شما خفیف نیس شما چون بویایی ندارین خفیفه من ک الان نزدیک دوماهه تنگی نفسو اینا ک ندارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چ دارویی بهتون دادن تو بارداری میشه داروهای کرونا رومضرف کرد من باردارم گرفتم ولی مث شما خفیف ...

برا من هیدروکسی کلروکین سولفات داده دو روز اول که خوردم نفس کشیدنمو بهتر کرد قبلش نفس میکشدم سینم درد میگرفت

خدا به همه سلامتی بده ماهم زودتر خوب شیم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...
برا من هیدروکسی کلروکین سولفات داده دو روز اول که خوردم نفس کشیدنمو بهتر کرد قبلش نفس میکشدم سینم در ...

شمام درد سینع داشتین پس! تنگی نفس چی؟ من ک ده تا دکتر رفتم فقط آزیترو نوشتن  خیلی وقته گرفتم امشب باز یکم تنگی نفس گرفتم نمیدونم چرا بیرون نمیره از بدنم! 

2731
فقط علائم سرما خوردگی داشتم سه تا دکتر رفتم گفتن خوبی خودم رفتم تست دادم دیدم مثبته

عزیزم من آخرای 7 درگیر شدم ولی تست ندادم رفتم دکتر علائمو گفتم گفت 100درصد گرفتی ولی داغون شوم الان هفته ی30هستم بهترم برای منم دعا کن کانلا خوب شم من همش نگران جنینم 

کجا تست دادی؟ خون یا از حلق

عزیزم من آخرای 7 درگیر شدم ولی تست ندادم رفتم دکتر علائمو گفتم گفت 100درصد گرفتی ولی داغون شوم الان ...

من ماهدششمم علایمتون چی بود؟ من هم عمومی رفتم هم داخلب متخصص. دارو چی دادن بهتون؟ بستری شدین

2740
عزیزم من آخرای 7 درگیر شدم ولی تست ندادم رفتم دکتر علائمو گفتم گفت 100درصد گرفتی ولی داغون شوم الان ...

هفته ۷؟اولای بارداری میگن سخته ولی خداروشکر تو گذروندی نگران نباش

همه جا نمیگیرن یا باید بری آزمایشگاه آزاد بدی یا اگه مرکز بهداشت مراقبت داشتی اونا معرفیت میکردن میرفتی میدادی

تو مرکز نمونه گیری آشنا داشتیم علایمو گفتم همین که گفتم حس بویایی ندارم برد تست گرفتن

امروز شدم۳۲ هفته

از حلق و دماغ گرفتن تستو،تو اگه علایم نداری انشالله خوب شدی نگران نباش عزیزم

من ماهدششمم علایمتون چی بود؟ من هم عمومی رفتم هم داخلب متخصص. دارو چی دادن بهتون؟ بستری شدین

قرص آزیترومایسین.آمپول ویتامین ب 1.6و12 دوتا.شربت دیفن هیدرامین.قرص ویتامین ث.قرص بکمپلکس.نه بستری نشدم تو خونه گفت مایعات گرم زیاد بخور میوه .

دکتر داخلی ماخصص عفونی رفتی ؟چکار کرد دارو وسونو چی داد؟

شما خس خس ندارین تو سینتون؟

من الان نزدیکه دو هفتس علایمشو دارم روزای اول خوب نمیتونستم نفس بکشم نفس عمیق میکشیدم سینم درد میگرفت سرفه میکردم ولی بعد خوردن قرصا خوب شد تنفسم راحت نفس میکشم الان فقط مشکل بویاییو گرفتگی صدامه

هفته ۷؟اولای بارداری میگن سخته ولی خداروشکر تو گذروندی نگران نباش همه جا نمیگیرن یا باید بری آزمایش ...

دکترمتخصص عفونی رفتی؟ دارو چی خوردی؟

الان بعد 14 روز بویایی کامل برنگشته ولی بهتره.دهانم تلخه .سرفه تک وتوک دارم .

دکترم گفت 21روز که گذست تست بگیر اگر منفی شد بیا مطب 

لطفا به سوالام جواب بده 

دارم میرم از ترس برای جنینم

ماه ششم شما خفیف گرفتی من علایم دارم هنوز...فقط بویایی نداشتین ینی

پیش دکتر برا مراقبت بارداری نمیری؟همه علایم سرماخوردگیو داشتم +نداشتن بویایی 

قرص آزیترومایسین.آمپول ویتامین ب 1.6و12 دوتا.شربت دیفن هیدرامین.قرص ویتامین ث.قرص بکمپلکس.نه بستری ن ...

داخلی آزیترو ویتامین ث ویتامین بکمپلکس تزریقی ولی من شدید گرفتم همین الانم پاهام درد میکنه بیحالی شدید دارم ن نداد بشما چی سونو داد؟