2737
2739
بالاخره بدنشون دستشوم ویروسیه یوقت جایی میشینن دست میزنن نفربعدی آلوده میشه

برخورد همه با کرونایی بده 

چه انتظاری داری شما 

وقتی به دکتر زنانت میگی کرونا داری میگه تا ازمایش کرونای منفی برام نیوردی پیشم نیا ، حالا یه بیمار کرونا بیاد هی بگه من کرونا دارم، اتفاقا کرونایی ها بیشتر از همه رعایت می کنن چون در عرض ۲ هفته عمده ویروس از بدن میره فقط اینکه چون بدن حساستره باید مراقب بود یه نوع کرونای دیگه وارد بدن نشه

بعد هم اینکه الان همه وسایل رو باید الوده ببینی و دستت رو به صورت نزنی و بشوری ، چیزی که دست ما نیست الودگی تو هوای بسته اس که اگه بیمار کرونایی ماسک بزنه اکی هست

برخورد همه با کرونایی بده  چه انتظاری داری شما  وقتی به دکتر زنانت میگی کرونا داری میگه ...

بالاخره نمیشه چون برخوردا بده بقیه الوده شن که عزیزم

حرف جون انسانه

نهایت برن بیمارستان ویزیت شن یجا پذیرش میکننشون

اما مطب شخصیه دکتر میتونه قبول نکنه بیمارو

من خودم رعایت میکنم اما ی لحظه غفلت چی؟

تازه فقط خودم وبچه توشکمم نیستیم ی بچه دیگم دارم

آدم نباید خودخواه باشه

این بیماری مسریه

ما حتی با خانواده هامونم ارتباط نداریم

اما اینجا دوستان مثلا از خانواده گرفتن چون رفت وامد دارن

حق ما این نیست

انشالله همه از شر این بیماری راحت بشن بزودی به حق امام زمان

زندگی هیچ لذتی نداره دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالاخره نمیشه چون برخوردا بده بقیه الوده شن که عزیزم حرف جون انسانه نهایت برن بیمارستان ویزیت شن ی ...

عزیزم بعضیا هستن که اصلا علایم ندارن تست داداشمو همسرمم مثبت بود ولی سالم بودن هیچ علائمی نداشتن ولی باز رفتن قرنطینه

میگی مراقبت میکنی ولی همسرت چی؟اون مگه سرکار نمیره همش بیرون در ارتباطه

بقول دوستمون باید همه جا و همه کسو آلوده بدونی 

شما وقتی جایی میری ماسک بزن دستاتم تا مطمئن نشدی تمیزه به صورتت نزن،نترس این ویروس از راه پوست منتقل نمیشه مگه اینکه زخمی باشی...

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...
عزیزم بعضیا هستن که اصلا علایم ندارن تست داداشمو همسرمم مثبت بود ولی سالم بودن هیچ علائمی نداشتن ولی ...

عزیزم همسرم همیشه با ماسک میره میاد حتی بیشتراز من رعایت میکنه دائم دستش روضدعفونی میکنه دستاش زخم شده

روصورتش رد ماسک مونده روبینیش خط افتاده

یعنی ازوقتی اعلام نکردن حتی ماسکش روصورتشه

از روزای قبل انتخابات که حرف وحدیث بود

حتی کم شده بود ماسکش روبرنداشت

تازه بالاسرماهم وایمیسه که دستمون رو کامل بشوریم خیلی حواسش هست خداروشکر

چون من خودم نقص ایمنی دارم بیرون نمیرم بجز دکتر رفتنی

اما استرسش هست دیگه

انشاالله هرکی بیماره زودتر خوب شه

2731
عزیزم بعضیا هستن که اصلا علایم ندارن تست داداشمو همسرمم مثبت بود ولی سالم بودن هیچ علائمی نداشتن ولی ...

استارتر جان

یه سوال داشتم 

موقع دادن آزمایش igg و igm باید فرم اطلاعات کامل پر کنی که اگه احیانا آزمایش مثبت بشه به محل کار خودت و همسرت خبر بدن؟؟

شما این چند بار آزمایش دادی چطور بوده؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنی 

عزیزم شما چطورین الان؟؟بهتر شدین خداروشکر؟؟😭😭😭من بدبخت پدر شوهرم و شوهرم علایم داشتن ،شوهرم الان دو هفته ست رفته خونه مامانش اینا،حس بویایی ش رو از دست داده😥دیشب پسر ۶ ساله م دچار اسهال و استفراغ شد😭انقدر نگرانم دارم سکته میکنم .تازه رفتم تو ۷ ماه.خیلی داغونم میگم نکنه پسرم کرونا گرفته 😥نکنه منم بگیرم بمیرم😭😭😭😭😭

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
خداروشکر که خوب شدین من نقص ایمنی دارم وباردارم تاپیک شمارو خوندم خیلی ترسیدم اصلا امیدی ندارم بچ ...

😭😭😭😭منم همه ش این فکرارو میکنم داغونم بخدا داغون😭😭

شمام درد سینع داشتین پس! تنگی نفس چی؟ من ک ده تا دکتر رفتم فقط آزیترو نوشتن  خیلی وقته گرفتم ام ...

عزیزم شما خوب شدین کامل؟؟حال کوچولوتون خوبه؟؟ممنون میشم جواب بدین

2740
عزیزم من آخرای 7 درگیر شدم ولی تست ندادم رفتم دکتر علائمو گفتم گفت 100درصد گرفتی ولی داغون شوم الان ...

عزیزم ببخشید میپرسم حالتون بهتر شد؟؟جنینتون خوبه؟؟ممنون میشم جواب بدین خیلی نگرانم

استارتر جان یه سوال داشتم  موقع دادن آزمایش igg و igm باید فرم اطلاعات کامل پر کنی که اگه احی ...

عزیزم من آزمایش خون ندادن فقط یه بار   pcr بود اونم هیچی پر نکردم بعدش که خودشون تماس گرفتن گفتم فکر نکنم اطلاعات بخوان برا خبر دادن به کسی اگه مثبت باشه خودشون از طرف اطلاعات میگیرن و آدرس خونه که احتمالا برا ضدعفونی کردن بیان البته اگه آزمایشو تو آزمایشگاه خصوصی بدی که اینارم نمیپرسن

عزیزم شما چطورین الان؟؟بهتر شدین خداروشکر؟؟😭😭😭من بدبخت پدر شوهرم و شوهرم علایم داشتن ،شوهرم الان ...

خداروشکر بهترم 

اگه علایمشون خفیفه نگران نباش زود خوب میشن الان دیگه همسرت میتونه بیاد بیرون ولی بهتره ماسک بزنه و مواظب باشه تا یه ماه

حس بویایی برا من ۳هفته طول کشید تا بوهارو از نزدیک حس کنم به مرور زمان کامل برمیگرده سعی کنه بویاییشو تحریک کنه هر روز چیزای مختلف بو کنه

برا کسایی که ایمنی بدنشون بالاس زیاد خطرناک نیس شمام مواظب باش انشالله خودتو بچه هات سالم باشین

عزیزم من آزمایش خون ندادن فقط یه بار   pcr بود اونم هیچی پر نکردم بعدش که خودشون تماس گرفتن گفت ...

مرسی عزیزم 

ممنون از راهنماییت 

من ازمایشگاه خصوصی میرم ، انشالله که چیزی نباشه و نپرسن

بعدش هم igg و igm ندادی؟؟

مرسی عزیزم  ممنون از راهنماییت  من ازمایشگاه خصوصی میرم ، انشالله که چیزی نباشه و نپرسن ...

قربانت خواهش میکنم

انشالله که تستت منفی میشه،نه دیگه بعدش نرفتم ولی اینجا یکی از خانومای باردار رفته بود که جواب آزمایشش خوب بود