2737
2739
یه نوع گدایی میشه..

تازه یه معلمی اومده بود تاپیک زده بود دانش آموزم برام یه بلور کاوه آورده خورده تو ذوقم ، اصلا نمیاورد بهتر بود. 

دیروزم یه معلمی بمن اینجا میگفت مگه چی میشه یه سکه پارسیان با هم بخرن بدن ...

۱۲:۴۵ دقیقه. دیگه بابا به شعور بقیه توهین نکنین 😄😄😄😄

من چند سال که مدرسه رفته یادم هیچکدوم ۱۲ و ۴۵ تعطیل نمیشد ! 

چه ربطی به شعور داشت ؟ ش ما حرف غیرمنطقی میزنی

از نزدیک دیدی اطرافیانت اینطوری بودن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ب معلم پسرم کلاس ششمه ۳۵۰دادم.سیصد برا معلم ۵۰هزینه جشن

برا پسر کوچیکم ۵۰هزینه جشن ۲۵۰هم کادو معلم

۲۰۰تومنم ب مربی بهداشت پسربزرگم چون توی مدرسه هوای پسرمو داشت

احتمالا دو تا اخه گلم ببرم

البته تو کلاسشون پایه نفری ۱۵۰بود تا ۵۵۰هم دادن.کلا همیشه اینجور بوده طرف ما...از نظر مالی هم معمولی هستیم .حقوق کارمندی

جواب ؛  _ معلمی که ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۲:۴۵ دقیقه میره خونه _ همه تعطیلات تقویم و نوروز و تابستون ...

والا ما که بچه معلمیم خیری ازین شغل ندیدیم حتی یادمه یه دکتر ساده هم نمیتونستیم بریم😑

ایران تسلیت😭🖤   🌻اللهم العجل لولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺
2740
من چند سال که مدرسه رفته یادم هیچکدوم ۱۲ و ۴۵ تعطیل نمیشد !  چه ربطی به شعور داشت ؟ ش ما حرف غ ...

پس چه ساعتی تعطیل میشن؟

بله ما منزلمون با مدرسه مسافت زیادی نداره، زنگ آخر میخوره بچه ها میان بیرون میدونم

ما معلمها خار داریم😂بخدا هیچ وقت انتطار هم نداریم ،هرگز  من ک اینطورم  میمیرم برا بچهها ...

من فقط یه جمله گفتم که نباید یه شغل با شغل دیگه مقایسه بشه،ریختن سرم که شغلای دیگه زحمت دارن🤣ولی میفرمایند معلم شدن واسه قشر ایشون نیست،ایشون درگیری های ذهنی دیگه ای دارن😆احتمالا ناسا کار میکنن

بعضی معلما که واقعا بیشعورن یبار یادمه یکی از بچه های کلاس که اتفاقا خیلیم زرنگ بود و معلما دپسش داشتن یه گلدون اورد برا معلم معلممون قبول نکرد 

گلدونه خیلی ارزش مادی نداشت خدایی قشنگم نبود اما کار ایشونم درست نبود دلش میکشنه خب 

یبار کل کلاس پول گذاشتن چینی گرفتیم برا معلم وسط کلاس کفت وایسین خانوم فلانی بیاد ببینم اینا اصله یا نه خداشاهده عین کلماتش تو ذهنمه 

همین چیزا باعث شده از قشر معلم متنفر شم

جواب ؛  _ معلمی که ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۲:۴۵ دقیقه میره خونه _ همه تعطیلات تقویم و نوروز و تابستون ...

با ۴۰تا بچه سروکله زدن هم اضافه کن.برای شغل معلمی .خدایی اعصاب پولادین می خواد.من معلم نیستم.ولی پیش اومده چندین بار معلم بچم مریض بوده رفتم جاش سرکلاس.خدایی بچه ها خیلی شلوغ وبی ادب شدند.البته بعضی ها.تصور اینو بکن هرروز بجز پنج شنبه وجمعه وتعظیلات رسمی و..باید صبور باشی وتخملشون کنی.چون اگه یک کم دعوا بکنی با بچه فرداش با پدر ومادرش سرت خراب میشن.یک کم انصاف داشته باشیم بد نیست.

کدوم معلمی ساعت ۱۲ میره خونه؟ شما احتمالا یا تجربه بدی داری که انقد بد میگی ازشون یا کلا قاطی کردی ...

بعد من ۷تو مدرسم ،تا برم خونه شده ۲تقریبا 

مدرسه اونا از ۸تا ۱۲ونیمه🥲باید اونجا معلم میشدم

حیف

خب تعطیلات رسمی همه مشاغل دولتی تعطیلن 

2706