2752
2734
من فقط به خاطر دخترم  و اینکه روی کادو اسامی افرادی که هزینه دادن نوشته می شد پول دادم وگرنه اص ...

حالا مركز پسر من مدير همه اسامي روي كادوها رو ميكنه و صرفا كادوهاي بي نامو نشان رو ميده مربي 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جواب ؛  _ معلمی که ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۲:۴۵ دقیقه میره خونه _ همه تعطیلات تقویم و نوروز و تابستون ...

کدوم معلمی ساعت ۱۲ میره خونه؟

شما احتمالا یا تجربه بدی داری که انقد بد میگی ازشون یا کلا قاطی کردی شغل هارو!

مدرسه از ساعت ۸ شروع میشه تا ۱۲ تموم میشه؟ عجب

بقیه چیزا هم برای همه صدق نمیکنه

نه اصلا به اندازه کافی براشون شعر میخونن و نینای نای می‌کنن. بیچاره مشاغل دیگه....

والا بعضی مادر پدرا خوشونم نمیتونن بچشونو تحمل کنن بعدش میندازنشون به جون معلم بدبخت 

معلمی اتفاقا خیلی خیلی خیلییییی سخته

وا چرا باید یه شغل با شغل دیگه مقایسه بشه؟ 

ما معلمها خار داریم😂بخدا هیچ وقت انتطار هم نداریم ،هرگز 

من ک اینطورم 

میمیرم برا بچههام ،قلبا دوستشون دارم ،هرگز دلم نمیخاد ب هازر من ب زحمت بیوفتن ،حتا گل

پسر من ششمه برای معلمش یه کارت هدیه ۵۰۰ برای معلم قرانش ۲۰۰

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706