2733
2739
خیلی کار خوبی کردی همسرت پیشت نیس من ازرهمسرم گرفتموقرنطینه سرش نمیشه خیلی مراقب خودتوباش

آره.ولی الان میخواد بیاد خونه .نگرانم.میترسم.یعنی ممکنه هنوز ناقل باشه؟؟بخاطر من میاد چون دردام خیلی زیاد شده داغونم.دکترم گفته باید استراحت کنی.ولی میترسم بیاد بیمار شیم

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
انشالله که هیچ اتفاقی نمیفته من قبل تست که فکر میکردم سرما خوردم همش پیش مامانمو داداشم بودم ولی چون ...

بنظرتون بعد حدودا دوهفته ممکنه ناقل باشه ؟؟البته حالش خوبه خداروشکر .سرفه و اینا نداره فقط آبریزش داره.ولی میترسم خیلی.بخاطر من مجبوره بیاد دردام زیاد شده دکترم گفته باید استراحت کنی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدایا شکرت دعا کن تا هفته دیگه سرفه وتلخی دهانم رفع شه 🙏🙏 اره واقعه توی این 22روز سخت بود توکل بر ...

شکیرا جان 

تست اولت حلقی بود یا خونی؟؟

این فاصله ۲۲ روز فاصله بین تست اول و دومت است؟؟ 

همسر من ۱۰ تیر igm اش مثبت  شد (البته igg هنوز منفی بود) حالا می خوام ببینم کی بره برای تست خون که igm اش منفی بشه؟؟

خودم هم هنوز علایم ندارم و اخر تیر باید ازمایش تیرویید بدم که اون موقع می خوام تست خون بدم

شکیرا جان  تست اولت حلقی بود یا خونی؟؟ این فاصله ۲۲ روز فاصله بین تست اول و دومت است؟؟  ...

من اولش هیچ آزمایشی نگرفتم ولی بعد 21روز آزمایش خون دادم همون igg که تشون داد گرفته بودم ودرحال بهبودیم وعفونت ازبین رفته

من اولش هیچ آزمایشی نگرفتم ولی بعد 21روز آزمایش خون دادم همون igg که تشون داد گرفته بودم ودرحال بهبو ...

شکیرا جان 

علایم اولیه ات چی بود؟؟ 

من هیچ علایمی ندارم ولی یه کم نفسم حس می کنم سخت شده حالا نمی دونم از حاملگی هست یا کرونا!!! الان دارم میرم تو ماه ۹

2738
دکتر مریم حاتمی ویدئوی جالب دارن درباره کرونا در بارداری، برای منم خیلی سوال بود چه کار میشه کرد ؟ & ...

چیز خاصی نگفت که،همه جا فقط همینو میگن دیگه به آخرای بارداری و اینکه اگه مبتلا شد چیکار میشه کرد اشاره نکردن

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...
یه هفته دیگه بیاد بهتره حداقل 21 روز بگذره سعی کن کر نکنی اگر واجب نیس

دیگه اوضاعم خرابه.دیشب اومده ولی خداروشکر هیچ علایمی نداره.نه سرفه.نه تنگی نفس .نه تب.نه گلودرد و بدن درد.عادیه.البته فاصله رو رعایت کردیم دور از ما بوده .خدا بخیر بگذرونه.واسم دعا کنید

یه هفته دیگه بیاد بهتره حداقل 21 روز بگذره سعی کن کر نکنی اگر واجب نیس

راستس یه سوال؟؟چند روز بعد از تماس با همسرت شمام علامتدار شدین؟؟

شکیرا جان  علایم اولیه ات چی بود؟؟  من هیچ علایمی ندارم ولی یه کم نفسم حس می کنم سخت شده ...

علایمم ابریزش بینی کم .بدن درد.کوفتگی وازبین رفتن بویایی  وتلخی دهان البته هروز یه علامت جدید میادد خشکی گلو هم داشتم سرفه