2733
2739

چند ماهت هست؟

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من اطلاعی ندارم...ولی بجای نظر سنجی بهتره فقط ب حرف دکتر گوش کنی ایشالله بگذره شنیدم براجنین صرر نداره مراقب خودت باش مایعات زیاد بخور واستراحت کن

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

چرا رعایت نکردی؟اشکالی نداره الان خیلی به خودت برس وفقط مایعععااااات فراوان وبروپیش دکترت

خدایا بچمو سالم بغلم بزار🙏. بچه ها برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🙏🙏
2740

ي خانومي تو سايت گرفته بود ٢٥ هفته بود 

بستري شده بود ولي حالش بد نبود مرخص شد و خوب شد بعد يك هفته

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
ي خانومي تو سايت گرفته بود ٢٥ هفته بود  بستري شده بود ولي حالش بد نبود مرخص شد و خوب شد بعد يك ...

آخی خداراشکر

خدایا بچمو سالم بغلم بزار🙏. بچه ها برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🙏🙏
متاسفم عزیزم  انشالله زود خوب میشی هفته ی چندی؟ چطوری گرفتی؟

مرسی عزیزم نمیدونم از کی گرفتم ولی خیلی سخت بود ۳۲هفتمه یه هفته از قرنطینم گذشته دعا کنید زودتر خوب شم...

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...

نگران نباش خوب ميشي 

بيچاره ما ها ك نصف بارداريمون فقط تو ترس و استرس گذشت 😫😭😢