2737
2734
والا من سزارین کردم شکمم نه شله نه چروک  ادب هم خوب چیزیه ، خوبه ما بگیم شما اونجات شل و ول و ...

آفرین عزیزم منم سزی کردم الان شکمم تخت شده مشکلی ندارم شکر خدا. نه ماه پیش سزارین کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجا که انداختنش رو سینم جیغ زدم این چیه توروخدا از رومن برش دارید من میترسم

وای نه اون لحظه رو دوسداشتم من... پسرم گریه میکرد اما همینکه گذاشتنش روسینم ساکت شد 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
ن گلی تو ریکاوری بعدشم چند ساعت تو اتاق خودم بهم دستگاه وصل بود،والا واسه منو گفتن از استرسه اخه اصل ...

آهان من ی شب ای سی یو ..بخیه که تموم شد شروع کردم لرزیدن یهو رف رو ۱۷...منم گفتن میتونه استرس باشه 

2742
لحظه ای که پاره تنمو مرده از شکمم بیرون کشیدن فقط دلم میخواست بمیرم.

عزیزدلم😢😢 دردی بالاتر از این نیست که فدات شم..چه عذابی کشیدی😢😢

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
من سز بودم  وقتی سوند وصل کردن و وقتی درش آوردن

برا منم خیلی درد داشت😖

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
اون موقعه ک بچه ب دنیا اومد دکتر گرفتش طرفم و در همون لحظه متوجه شدم کاملا شبیه باباشه و اصلا شبیه م ...

منم مطمئنم که بچم یه ذره هم شبیه من نمیشه تو خونواده ی شوهرم مردا ژن غالب دارن طوریکه همه ی بچه ها و نوه ها از دختر گرفته تا پسر شبیه پدر شوهرمن ، ابرو کلفت پیوندی ، پوست سبزه ، مژه های بلند البته خوشگلم هستن امیدوارم نی نیه منم سالمو خوشگل باشه فقط واسه این لحظه از زایمان استرس دارم

2738
خانمایی ک طبیعی زایمان کردین خدایی راستشو بگین شکل واژن ازبیرون زشت شده؟

زشت شده.و موقع رابطه کاملا جای برش توی واژنو که بخیه خورده حس میکنم خیلی بده

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
کسایی که درد پریودی دارن، درد زایمانشون در اون حدِ یا بیشتره؟؟

خیلی خیلی بیشتر قایل قیاس نیس

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
حالا سوند درد داشت؟ منم میخوام سزارین کنم فقط از سوند میترسم بشدت، حتی بریدگی ترس نداره برام😄 ولی ...

اصلا درد نداشت.اصلا اصلااااااا

به من پرستار گفت نفس عمیق بکش تا نفس کشیدم گفت پاتو جمع کن سوند رو زدم

وقتی میخواد سوند بزنه یا سرم ، آمپول نخاع و.... اصلا به کاری که میکنه فکر نکن. 

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....
2706