2733
2739
زایمان ک تموم شد فشار شکم ب اون شکم پاره پورم فشااار میدادن🤕🤕🤕

وااای واقعا دردناکه‌ ،منم سزارین بودم ولی اون لحظه خیلی درد داشت

هر چه دلت خواست نه آن میشود/آنچه خدا خواست همان میشود
اره چرا ك نه پس سرارين ك معلوم نيست چندلايه شكمت پاره ميشه و تاهميشه شكم شل ول و چروك ميمونه كلي هم ...

والا من سزارین کردم شکمم نه شله نه چروک 

ادب هم خوب چیزیه ، خوبه ما بگیم شما اونجات شل و ول و چروک شده بخاطر زایمان ؟؟؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من زایمان نکردم ولی سخت ترین لحظه زمانی بود ک خواهرمو میبردن ای سی یو دوقلوها تا 40روز پیش من بودن ا ...

ای وای خداااااا😞😞😞😞😞😞😞

برای چی رحمشو درآوردن؟ 🤔 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

من طبیعی خیلی راااااحت زایمان کردمولی بچه که بدنیا اومد یه پرستار برد گذاشت رو تختش و لباسشو پوشوند رفت ولی گریه بچم تموم نمیشد بعد نیم ساعت یه پرستار دیگه اومد گفت کی بخاری بچه رو زیاد کرده نزدیک بود بسوزه.... اونموقع بود که مردم و زنده شدم.بچم قرمز شده بود تا ۴۰ روزم پوستش همونجوری موند

مرد خوب مردی هس که هنوز لو نرفته...

اون لحظه ای که ببخشد نمیتونستم فشار بیارم و بچم به دنیا بیاد . یه خانم درشت هیکل رو صدا زدن تو هوا خودشو زد رو شکمم التماسش میکردم اینکارو نکنه وحشتناک بود احساس میکردم شکمم رو از تو ترکونده 

2740
ینی تموم هزینه هاخورده نزدیک زایمان من. جابجایی خونه باید کمه کم ده تومن رو ودیعه بزاریم جابجایی مغا ...

اصلا نگران نباش عزیزم برامن حامله شدم ناخواسته شوهرم بیکاربود رفت سرکاربرا زایمانمم عین شماموعدخونمون رسید خرج زایمان مهمونی دادن اصلاوام نمیتونسیم بدیم بابام بنده خداکمکمون کرد یه وامبرداشت تا دوماهی خودش دادتا یدونه واممون ک تموم شد دیگه خودمون وامونن پرداخت کردین قبلش کلی جوش میزدم وهمش حساب کتاب میکردم جدری گذشت ک نفهمیدم

2706