2737
2739
لحظه ای که چندساعت بعدسزارین وقتی که اثربی حسی هارفته میان شکمتوفشارمیدن اااااااخ هنودردش یادمه  ...

چرا برا من فشار ندادن..شاید تو اتاق عمل کارشون کردن

و خدایی که در این نزدیکی هاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سزارین شدم ولی تمااااااااااااااااااامش استرس بود 

قبلا قلبمو جراحی کردم با اینکه مشکلی نداشتم بعد اون جراحی

ولی تولد بچه م خیلی بهم استرس وارد شد

هنوزم یادم میفته گریه م میگیره

انقدر قبلش دکترا و پرستارا دلداریم میدادن ولی فکر میکردم خود خدا م بیاد بگه الان وقت مردنت نیست باور نمیکنم

همش میگفتم خدایا یه بچه بی مادر تو این دنیا نذارم و برم      

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731

منم سزارین شدم دو بار؛ هر دو بار با درد عمیق بریدگی تو شکمم به هوش اومدم...و فشارهای بعدش که نا نداشتم ناله کنم...دو نفر اومدن شکممو فشار دادن...و موقع پایین اومدن از تخت برای راه رفتن که درد دنیا رو ریختن تو بریدگی شکمم...سرم گیج شد و چشام سیاه شد...و اون شب کذایی زایمان دومم که خواهرم بهم آب آناناس داد 😭 تو بیمارستان...منم نفخ کردم درد بخیه ها یادم رفت معدم ورررم کرد اومد بالا...یادمه اذان میدادن من اشک میریختم و تو راهروی بیمارستان دست تو دست خواهرم راه میرفتم که گاز دفع کنم😭

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

خانوما اونایی که یه زایمان عالی بدون عوارض میخوان زایمان طبیعی بدون درد بکنن یه آمپول از کمر بهشون میزنن درست مثل سزارین بی حس میشن بعد بدون درد بچشون دنیا میاد واسه تغییر شکل و افتادگی رحمم از بارداری ورزشای کیگل رو شروع کنین تا همیشه هم ادامه بدین روزی هزار بار چون رحم ماهیچست با ورزش جمع میشه کیگلم یه جوریه در همه حالت میتونی انجامش بدی

من همه چی روتحمل میکنم وسختیش اینه که منتظریه بچه سالمم ونگران دیگه بچه رو که دنیا میادنشونم میدن می ...

یاد مادرایی افتادم که ۹ ماه انتظار میکشن و سختی و درد و استرس زایمان رو تحمل میکنن بعد بچه رو نشونشون نمیدن،چون بچه سالم نیست

یکی از اقوام نزدیکم براش این اتفاق افتاد،بچه مشکل شدید روده داشت،

کل روزایی که باید مهمون براش میومد و تبریک و کادو همه توی بیمارستان بودیم و پشت اتاق عمل،تا ۸ ماهگی بچه

2740
من همه چی روتحمل میکنم وسختیش اینه که منتظریه بچه سالمم ونگران دیگه بچه رو که دنیا میادنشونم میدن می ...

واااااای عین من تمام استرسم این بود ک بچم سالم باشه، همه سونو ها و آزمایشام هم نرمال بود ولی بازم ترس داشتم 

من سزارین بودم 😁

من طبیعی بودم....ترس رو قبل از زایمان داشتم....چون نمیدونستم چیه....ولی وقتی افتادم تو پروسه زایمان فقط درد بود دیگه نمیترسیدم.‌...یادم نیست بدترین لحظه کی بود..‌.همش یکسان بود...و کلا سه ساعت درد کشیدم از ۱۲ تا ۳  و۱۰ دقیقه که بچم به دنیا اومد....به نظرم طبیعی خیلی خوبه به شرطی که جایی باشی که رسیدگی شون خوب باشه...ولی بعد از زایمان چون حین درد زیر دوش آب بودم لرزه افتاد به جونم که هر کار میکردم گرم نمی شدم این تنها خاطره بدی که زایمان واسم مونده....آخرشم تخت بچه رو کشیدم سمت خودم و سرما گذاشتم کنار تختش که با حرارت اون گرم شدم خوب شدم پرینت را کلی پتو آوردن ولی فایده نداشت

همسرم بهترین رفیق و همراه زندگیم...😘😘😘😘😘 عاشقتم زندگی من....

موقع تولد من زایمان اولم بیهوش شدم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

وقتی ک از مامانم جدا شدم...وارد بخش زایمان شدم. برگشتم ی بای بای کردم ....ی لحظه اشکامون سرازیر شد ولی من میخندیدم ومیگفتم خداحافظ

احساس کردم دیگه برنمیگردم😂😂

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..

من طبیعی زایمان کردم 

خواهشا تا دردتون شروع نشده نرید بیمارستان من از تاریخ زایمانم گذشت و بستری شدم تو زایشگاه بعد ۳ روز که بهم امپول و قرص دادن تازه دردم شروع شد و به شدت توی زایشگاه افسردگی گرفتم وقتی زایمان کردم اوردنم تو بخش همه ازم میترسیدن مثل روح بودم با صورت ورم کرده چشمای قرمز موهای بهم ریخته وای یادم میاد حالم بد میشه

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
2706