2737
2739
عنوان

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه

2628 بازدید | 62 پست

سلام عزیزانم 

من در حال حاضر وقت آزاد زیاد دارم و تصمیم گرفتم ازش یه استفاده‌ای بکنم/برسونم...

اگر متون فنی برای ترجمه دارید انجام میدم و شما هزینه‌شو مستقیما به حساب خیریه‌ی محک یا بهنام‌دهش‌پور واریز کنید.

لطفا اگه کسی کار ترجمه داشت تاپیک رو بهش معرفی کنید. خودمم لینکش رو توی امضام میذارم.

قیمت ترجمه کلمه‌ای ۱۵ تومن هست.

با تشکر

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

عزیزم میشه بگی کدوم کشوری؟

فضولیم گل کرده😅

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناع ناع😂 فضول بعدی🥴🤣

😭😭

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2728
عروس بسیار هاپو بود و دعوا راه انداخت

داشتم میخوندم چرا ترکوندنش😭😭😭😭

وای چقدر خندیدم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
الان دوباره تاپیک زد باز بی ادبی ک د نی نی یار قفل کرد. خیلی بی اعصاب بود

😑😑😑

ولی خوشگل بود🥴

اسم کاربریش چی بود؟🤪

سلام موهیتا جون چه کار خوب و قشنگی :) میگم راستی شما تاپیکهات رو قفل میکنی معمولا بعد از مدتی؟ چون من دیر به دیر میام بعد میخوام بنویسم اونجا قفل هست و امکان فرستادن نظر نیست پیام هم که نمیشه داد درخواست دوستی هم که گفتی نکنیم   امان از معروفی   ولی میخواستم بگم جالب مینویسی و نحوه نگارشتون خیلی خوبه. 

سلام موهیتا جون چه کار خوب و قشنگی :) میگم راستی شما تاپیکهات رو قفل میکنی معمولا بعد از مدتی؟ چون م ...

گلسا جانننن😍 الهی عزیزم راست میگی

معمولا یکی دو‌تا تاپیک آخرو باز میذارم عشقم

آخه همینطوری که‌ گیج می‌زنم تاپیکام باز باشه یادم میره بخونم جواب بدم شرمنده میشم

❤️😙😙😙😙

الان بیا بغلم فعلا تا بعد😅

2706