2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه اولم زایمانم دیر شد ،درشت بود بچه، 9 ساعت بیمارستان درد کشیدم نتونستم طبیعی و بالاخره لحظات اخر راضی شدن سزارین بشم،بعد که بچه دنیا اومد در اثرهمین تاخیر مشکل داشت و دوروز ازم جدابود،،اون دوروز مردم و زنده شدم خیلی سخت گذشت😞

بچه دومم اون درد فشارایی که بعد عمل می اومدن شکم و میدادن وحشتناک بود😣

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

جالبه کساییکه سزارین کردن در مورد طبیعی نظر میدن شما که خودت تجربه نکردی چطوری میتونی بگی طبیعی بده‌ ‌فلان ، هرکسی نظرشو‌ در‌ مورد زایمان خودش بگه باعث ترس بقیه هم‌ نمیشه . من طبیعی بودم با آمپول فشار و‌اپیدورال که خیلی راحت بود وحشتناک ترین لحظه وقتی بود که بچه اومد تو واژن با اونکه درد نداشتم ولی از ترس داد میزدم چون فک میکردم الان منفجر میشم ولی شاید چند ثانیه بود وقتی دیدم بچه دنیا اومد خاص ترین لحظه ی زندگیم بود باورم نمیشد هنوز و اون موقعی که میذارن تو بغلت ، بخیه ها تا دو هفته اذیت کنندس نه اینکه درد زیادی باشه ولی یجورایی رو مخه بعد دو هفته خیلی خوب شدم و انگار نه انگار که زایمان کردم . اپیدورال هم خیلی شنیده بودم عوارض داره و روند زایمان رو کند میکنه ولی برای من اینجوری نبود با اونکه خیلی زود هم اپیدورال شدم سه سانت بودم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
كدوم بهتر بود بيهوشي يا بي حسي

از بیهوشی راضی تر بودم کلن شکره خدا سزارین دومم خیلی بهتر بود از اولی واسه همین جرات فک کردن ب سومی ب سرم زد😂

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
اونلحظه که آمپول بی حسی زده بودن وشکمم داشتن برش میدادن ومن جیغ میزدم من حس دارم اونا میگفتن نه میگف ...

اينقدر از اين اتفاق كه بي حس نشم ميترسم كه نگوالانم كه به خاطر كرونا اصلا بي هوش نميكنن

حال خودم بد شد و فشارم افتاد و اکثیژن بهم وصل کردم نی نیم تو فشار زیادی بود سرش بیرون اومده بودو من بی جون افتاده بودم نمیتونستم بیارمش هر دوتامون خیلی اذیت شدیم بمیرم براش😔

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤
2706