2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زایمانم طبیعی بود وقتی میخواست دنیا بیاد درد داشتم و خیلی ترسیدم ،، ولی تا اینکه بیرون اومد تمام دردام تمومدشد شدم عین وقتی ک اصلا بارار نبودم ،، و دخترمو ک دادن بغلم قشنگتریننننننننن حس دنیا بود ،، همون لحظه برای تمام اونایی ک بچه میخوان دعا کردم اون لحظه رو تجربه کنن

😍خدایا شکرت 😍
گريم گرفت خدايا من ميترسم 

عزیزم ترس داره درک میکنم واقعا ولی وقتی بچتو بغل میگیری همش یادت میره  من خیلی حساس و ترسوعم موقعی ک میبردنم برا بیهوشی انقد گریه میکردم و هق هق تخت میلرزید ولی خب بعدش فراموشم شد

خدایا شکرت که به ارزوم رسیدم♥
من عقد کنم خودمو میزنم به نازایی😟😟

بخدا ک حرف و حدیث نشنیدی ک از صدتا زایمان دردناک تره

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
زایمان خیلی درد داره ؟چه جوری تحمل کردین من خیلی دردسستم حتی طاقت درد پریودی هم ندارم 😥

خداذچنان بهت قدرت میده ک باورت نمیشه من جایم زخم میشد تا وقتی خوب نمیشد کاری نمیکردم ،، اون موقع باورم نمیشد اون منم

😍خدایا شکرت 😍
هیچ جاش اینقدر درد داشتم که نمیتونستم به ترس فکر کنم😅😅😅بعد هم که دنیا اومد دلم میخواست بخوابم&nbs ...

منم خوابیدم بعد بیدارم کردن دخترمو آوردن برام ،، فداش بشم من 

😍خدایا شکرت 😍

اون موقعی که گفتن بچه تکون نمیخورد وکلی دستگاه بهم وصل کردن  پسرم که به دنیا اومد کبود بود حتی زیر  ناخناش تا یه هفته آبی بود 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
من اينقدر كه با عصب كشياي دندونام زجر كشيدم تو زايمانم درد نكشيدم😭همش درحال زاييدنم با اين دندونام

تومنی  یا من تو ام

جدیدا سه تا نوبت عصب کشی گرفتم. 

از الان دارم می لرزم

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

منم طبیعی زایمان کردم خیلی خیلی درد داره یعنی من از درد خودمو میزدم ولی وقتی آخرش بدنیا اومد همه دردا از یاد میره وقتی دخترمو بردن دیگه اصلا به اون فشاری که روم بود فکر نمیکردم فقط میخواستم زودتر برم ببینمش

Aşk mükemmel olmak zorunda değil, sadece gerçek olmalı...

سزارین بودم .لحظه ای از تخت آوردنم پایین وحشتناک ترین درد زندگیم رو کشیدم .ولی بازم بچه ی بعدیم رو ترجیح میدم سزارین باشم .جدیدا میگن بعد سزارین درد زیادی حس نمیکنی شاید مسکن خوب میزنن..من هشت سال پیش بود زایمانم

و خدایی که در این نزدیکی هاست
2706