2733
2734
اون لحظه که برش زایمان طبیعی رو دکترمیزد😣

من اصلا حس نكردم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2731
میشه عزیزم. من زندایی م ماما هستن گفت هم گشادی میاره و هم فرمش خراب میشه.

😞😞😞 گشادیش ب کنار بدفرمیش خیلی رومخه

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
یه دخترهم قبل دوقلوها داره ولی دلش پسرمیخواست 3تادختر داره ولی خیلی بده ک ازاین سن پریود نمیشه. خدا ...

آخی عزیزم طفلک خواهرت الان چند وقت میگذره از بدنیا اومدن بچه هاش؟ تروخدا کمکش کنین بهش محبت کنین اون الان روح و روانش داغونه حداقل محبت ببینه انشالله حالش خوب بشه

خدایا ممنونم به خاطر وجود💑همسرم💑.👧دخترم👧. 👨پسرم👨خدایا شکرت بابت همه ی دلخوشیای زندگیم..... 

من خوذم از همون اول فهميدم باردارم گفتم فقط طبيعي نميدونم چرا واقعا

با اينكه دردامم نيومد درد مصنوعي دادن

لحظه اي ك ميخاستم جيق بزنم ماما ميگفت نبايد جيق بزني ضريان قلب بچت مياد پايين فقط نفس بكش(واقعاسخت بود درد افتضاح و توهم نفس بكشي و سكوت

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

کسایی که درد پریودی دارن، درد زایمانشون در اون حدِ یا بیشتره؟؟

بهترین واکنش، بی واکنشیه(۴۰۳)♡آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
ای وای خ ناراحت شدم خدایا

خدا لعنتشون کنه دکترایش گفتن میتونین از تیم اتاق عمل شکایت کنیدولی طفلکی شوهرش وقت می‌کرد بره شکایت تاچندوقت مش مریض داری می‌کرد هیچ وقت یادم نمیره اشکای مامانمو پشت دراتاق عمل. 

♥️ 
ینی میشه تحملش کرد 😥من عاشق بچم 

صددرصد..هنگام درد زایمان میزان تحملت به اندازه دردش زیاد میشه..منم مثل مادرم زایمانم راحت بود..ولی واس هر کی متفاوته..شما تو خانواده زایمانشون چجوری بود..خب منو وقتی رسیدیم ب بیمارستان شوهرم و مادرم بغلم کردن..از درد نمیتونستم حتی راه برم..ی جا هم قشنگ رو زمین زانو زدم و نفسم رفت..ولی هر چی درد زیاد باشه خدا تحملتو زیاد میکنه..

بهترین لحظش هم وقتیه ک بچه میاد و میزارنش بغلت..کل دردت انگار از بین میره و از اول نبود

امیدوارم تجربش کنی..بهترین حس دنیاس و ب نظرم با هیچی قابل مقایسه نیست

2706