2737
2739

مادرشوهرم ۱۳ ساله با شوهر من زندگی میکنه یعنی همه جوره ساپورتش کرده منم ۲ ساله ازدواج کردم باهاش خلاصه من دیگه طاقت پیرزن داری نداشتم واقعا افسرده و عصبی شده بودم از حرفاشو کاراش رفت خونه دخترش چون خودش جایی نداره بعد فوت پدرشوهرم ۳ تا پسر دیگش زندگیشو از چنگش درآوردن الان چند ماهی میشه خونه دخترشه ولی کارت حقوقش دست شوهر من بود خودش نگرفته بود شوهرمم پولاش خرج کرده یعنی این مدت دستش خالی بود مجبور شد حالا خواهرش میگه کارتو بدستم برسون باید حقوق این چند ماه توش باشه دستت امانت بوده بمن چه که نداری ولی هیچکس از شوهرم قدردانی این ۱۳ سالو نکرد   همه جوره مثل پروانه دور مادرش چرخیده خوب ما ام حق زندگی داریم دلم نمیخواد یکی کنارم باشه دائم تو خونه ، از اینهمه قدرنشناسی دلم گرفته حتی مادرشوهرمم گفته تمام پولام خوردن حالا کلش شاید بشه ۲۰ ۳۰ میلیون واقعا تو این زمونه خوبی کردن فایده نداره ما زمین خریدیم شوهرم گفت چند ماه کارتت دستم باشه بعد جبران میکنم گفتن وا خوب نخر مگه واجبه معامله سنگین نکن ولی شوهر من تا ۴۲ سالگی بخاطر مادرش ازدواج نکرد و همه جوره بهش رسیده مکه و کربلا و بهترین مسافرت ها و... با هزینه خود شوهرم برده من از نمک نشناسیشون واقعا ناراحتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باز خوبه زندگیت جدا شده سعی کن اهمیت ندی در اخر اونا مادر و پسر و خانواده ان و از هم دلگیر نمیشن

آره میخواستم بهش زنگ بزنم بگم بیا اینجا دوباره ناراحت نباش بعد گفتم ولش کن پرو میشن

2731
آره میخواستم بهش زنگ بزنم بگم بیا اینجا دوباره ناراحت نباش بعد گفتم ولش کن پرو میشن

نه زنگ نزن ، بذار فعلا زندگیت رو غلطک بیوفته 

بچهاش بهتره یه خونه براش احاره کنن حقوق بگیر هم که هست نیازی به کسی نداره

شوهر نداره وضعشم توپه

حرف خواهر شوهرتون خیلی بد بوده ، شما ازین به بعد خرد خرد پول مادرشوهرتون رو بهش برگردونین و قطع رابطه کنین . اینجور آدما ارزش ارتباط رو ندارن

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2740

۲۰ ۳۰ توممنو جور کنید هر جور شده بهش بدین،بعد دیگه جورشو نکشید خودش حقوق داره از حقوق خودش خرج کنه و هر کسی ارثشو بالا کشیده جورشم بکشه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
حرف خواهر شوهرتون خیلی بد بوده ، شما ازین به بعد خرد خرد پول مادرشوهرتون رو بهش برگردونین و قطع رابط ...

آره خیلی بیشعوره از دیشب نخوابیدم فقط سر نماز گریه کردم ودعا کردم خدایا مارو حفظ کن از پس این چک ها بربیاید اینا بهمون نخندن 

عزیزم پیش پسرش بوده چرا شما منتظر قدردانی هستی عجیبه و اینکه وقتی بوده از خودش خرج میکرده و باید کارتشو بهش میداد همسرتون نه این که بگید خودت برو کارت رو نبر. اگه ناراحت هستن حق دارن 

من نمیگم شما مستقل نشو اما کاش مدیریت میکردید و اینطور نمیشد

2706