2752
2734
عنوان

تهرانیای عزیز یه سوال دارم لطف میکنید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 45 پست
خوب مشکل اینه من نمیدونم کدوم خط پیاده شم 

عزیزم ترمینال جنوب که مترو داره سوار شو 

بعدم بیا ایستگاه مترو میدان حر نمیدونم ولی فک کنم باید خط عوض کنی میدان حر پیدا شدی جلوی مترو اتوبوس هست سوار شو بهشون بگو میخوای بری بیمارستان لقمان حکیم راهنمائیت میکنن کدوم ایستگاه پیاده بشی  بعد سر کوچه کمالی پیاده شو ما بقی رو پیاده بود چیزی زیادی نمیمونه 

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنونم عزیزم خیر ببینی 

خیلی طولانی میشه 

بعد تنهایی سختته

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹

من خودم تهرانم عزیزم سوالی داشتی در خدمتم

عزیزم متروی تجریش رو سوار شو ایستگاه محمدیه پیاده شو بعدش متروی میدان کتاب رو سوار شو ایستگاه کمیل پیاده شو به همین اسونی

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥
خیلی ممنونم عزیزم خیر ببینی 

بابا بااین ادرس نیایی ها

بعضیا نمیدونم چراهمچین ادرس میدن🫤🫤🫤🫤🫤🫤😑😑😑😑😑😑

راه اهن هم مترو داره و نیاز نیست از شوش بیایی بیرون. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
عزیزم متروی تجریش رو سوار شو ایستگاه محمدیه پیاده شو بعدش متروی میدان کتاب رو سوار شو ایستگاه کمیل پ ...

این که شما گفتی کلا با مترو باید برم درسته 

خوبه به نظرم 

بابا بااین ادرس نیایی ها بعضیا نمیدونم چراهمچین ادرس میدن🫤🫤🫤🫤🫤🫤😑😑😑😑😑😑 راه اهن هم مترو ...

قربونت برم اشکال نداره 

بالاخره با یه یکی از همین آدرس ها میرم دیگه 

خوب مشکل اینه من نمیدونم کدوم خط پیاده شم 

عزیزم نقشه مترو همه جا هست یا دانلود کن یا همونجا تو مترو نگاه کن...

الان تو گوگل سرچ کن نزدیک ترین ایستگاه مترو به بیمارستان لقمان...

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
2706