2752
2734
عنوان

خواهر شوهرم دیروز با حرفاش نابودمون کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2318 بازدید | 96 پست

همه این کارهایی شوهر تو کرده همسرمنم برا مادرش انجام داده و جزو وظایف فرزندی اش هست با این تفاوت کارت حقوقش رو ازش نگرفته...

اگه پیرزنه خرابه و بدرد نخور کارت حقوقش هم خرابه دیگه...

یه طرفه به قاضی میرید می دونی خواهر شوهرت از طرف شوهرش چقدر تحت فشاره؟؟؟

تو پولها رو خوردی  اون باید مادرش رو جمع جور کنه ؟؟؟

تو این دوره زمونه ادم چه چیزهایی که نمیشنوه!!!!

❤❤❤

بنظر من شما بیخود حرص میخوری، ابن موضوع رو خود همسرت باید با خواهر و مادرش حل کنه شمام بهتره دخالت نکنید .

همسرتکارت پس بده و  می‌تونه بگه پول به عنوان قرض برداشتم بعداً میدم و الان دستم خالیه و بعداً پول رو خرد خرد برگردونه

مادربزرگ منو با وجود اموالش و میلیاردها تومان پولش و زمینش عموم تنها گذاشت و رفت ؛ با وجود اینکه بقی ...

آره درسته الانم دلم میسوزه میگم اصلا باید پوستم کلفت کنم هیچی نگم ولی میبینم وقتی اینجاست دائم داره تلفنی با دخترش آمار اینجارو میده خوب به شوهرم میگم بزار بزه پیش هم که راحت ترن فقط آرامش منو گرفتن اصلا سر این مادر ما دیوونه شدیم نمیدونم چه راهی درسته چیکار کنم واقعا موندم وقتی هست یک دردسر وقتی نیست هم هم من ناراحتم هم اون هم شوهرم

2731
همه این کارهایی شوهر تو کرده همسرمنم برا مادرش انجام داده و جزو وظایف فرزندی اش هست با این تفاوت کار ...

من پولاش نخوردم عجب آدمهایی هستید شماها من فقط حرفم این بود اینهمه لطف و از خودگذشتگی ارزشمند ماه پول حتی قرض دادن هم نداشت به پسرشون واقعا براتون متاسفم

آره درسته الانم دلم میسوزه میگم اصلا باید پوستم کلفت کنم هیچی نگم ولی میبینم وقتی اینجاست دائم داره ...

نمیدونم خودتون تصمیم بگیرید

واقعا شرایط شمام سخته ولی خب شما از اول شرایط همسرتون رو میدونستین نباید قبول میکردین 

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
نمیدونم خودتون تصمیم بگیرید واقعا شرایط شمام سخته ولی خب شما از اول شرایط همسرتون رو میدونستین ن ...

من به همشون گفتم تو جمع خانوادگی گفتن براش خونه میگیریم ولی زدن زیرش

الان رفته خونه داماد اون نخاست شما باید میدادید، دستتون درد نکنه بابت این چند یال ولی نباید خرجش میک ...

شوهر نداره خودش شاغله اصل مطلب منو هیچکس متاسفانه متوجه نشد همه وارد حاشیه شدید

من به همشون گفتم تو جمع خانوادگی گفتن براش خونه میگیریم ولی زدن زیرش

خواهر من چندماهه نامزد کرده پسره پدرش مرده و مادرش ۲۲ سال نشسته پسرشو بزرگ کرده ؛ پسره گفت من با مامانم زندگی میکنم و  خواهرم هم قبول کرد ، الان خواهرم خداناکرده فردا پس فردا نباید اعتراض کنه چون خودش قبول کرده از طرفیم واقعا نامردیه مادری که جوونیش رو به پای بچه اش گذاشته رو آخر عمری تنهاش بزاری

اونام کار بدی کردن، حق با شماست الانم که رفتن بعد از ۵ ماه اینا کم کم رفت آمد کنید تا عذاب وجدان نگیرید ، مادر و دختر بهتر بنظرم باهم کنار میان 

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
شوهر نداره خودش شاغله اصل مطلب منو هیچکس متاسفانه متوجه نشد همه وارد حاشیه شدید

خیر متوجه شدیم، این که سیزده سال مادرشو نگه داشته نوشتم دستش درد نکنه ولی اینکه جند ماهه کارت این پیرزنو ندادین عجیبه وقتی که خودشون رو بردین جای دیکه

خیر متوجه شدیم، این که سیزده سال مادرشو نگه داشته نوشتم دستش درد نکنه ولی اینکه جند ماهه کارت این پی ...

ما نبردیم من با خواهرشوهر درد و دل کردم گفتم بمن اینطوری مامانت میگه بی احترامی میکنه گاهی گفت اسنپ میگیرم باید بیاد خونه من ما ام چیزی نگفتیم

خواهر من چندماهه نامزد کرده پسره پدرش مرده و مادرش ۲۲ سال نشسته پسرشو بزرگ کرده ؛ پسره گفت من با مام ...

ولی مادرشوهر من زحمتی نکشیده الانم هیچکس دلش نمیخاد ببینه ش هیچکدوم دل خوش ازش نداریم چون کاری حتی تو جوونی هم بزای بچه هاش نکرده اصلا حسی بکسی نداره خیلی سرده منم روز اول گفتم بهشون نمیتونم باهاش زندگی کنم گفتن خونه میگیریم که نگرفتن بزای راحتی دخترش بزای اینکه بتونه یک کیس ازدواج بزای خودش پیدا کنه تو سن ۴۷ سالگی بخاطر اون دوست نداره اونجا باشه میخواد دخترش از زندگی لذت ببره و ازدواج مجدد کنه نمیخواد دختره به پاش بسوزه

ولی مادرشوهر من زحمتی نکشیده الانم هیچکس دلش نمیخاد ببینه ش هیچکدوم دل خوش ازش نداریم چون کاری حتی ت ...

حالا که رفته کارتم بدین و کلا بیخیالشون شو بعد مدتی بخاطر همسرت رفت و آمد کنید 

2706