2733
2734
لوبیا جون خداقوتت بده انشالله ی کاکل زری به زودی تو دلت بشینه منم این تایپیک رو سیو کردم که انشالل ...

راجع به تعداد روز ذخیره اسپرم هم ۳-۵ روز تقریبا از نظر تعداد اسپرم مساوی هستن و زیاد فرقی ندارن. تعداد کل اسپرم در دو روز ذخیره اسپرم نسبت به ۳ هم کمی کمتره. جدول براش داشتم پیدا میکنم میفرستم.

چیزی که خیلی مهمه وقتی فاصله تخلیه کم میشه تحرک اسپرم خیلی میره بالا. 

جدول پایین مردانی رو که هر روز به مدت ۱۴ روز تخلیه داشتن نشون میده.

تو ردیف ۴ ، Total sperm count تعداد کل اسپرم ها رو نشون میده. تو ردیف ۵ total motility رو نشون میده که تحرک اسپرم ها هست. 

ستون اول بعد از ۳-۴ تهلیه نشون میده تعداد و تحرک اسپرم چطوره و ستون ها بعدی همون مردها ۱۴ روز پشت سر هم تخلیه داشتن و تو روزهای ۲،۴،۶،۹،۱۱،۱۳ نشون میده که فاکتورهای مختلف اسپرمشون چطوره.

تعداد کل اسپرم تو ۳-۴ روز تخلیه حدود ۲۷۶ میلیون و بعد از یک روز تخلیه ۱۳۴ میلیون هست که نصف اون مقدار هست. 

برای همینه که تعداد دو یا ۳ اقدام باعث میشه تعداد کل اسپرم تو رحم زیاد بشه که تعداد زیاد اسپرم به نفع پسره و همچنین اسپرم هایی که از ۱۲ ساعت یا ۲۴ ساعت بعد از تخلیه شون میگذره خیلی تحرک بالایی دارن که در کل خیلی به نفع پسر میشه.

این جدول برای اقایونی هست که اسپرم هاشون نرمال هست و مشکلی نداره. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم نظر خارجی ها در مورد جدول چینی چيه؟بهش ميشه اعتماد کرد

زیاد اعتقاد ندارن گلم. 

چینی ها خودشون پسر دوستن. به خاطر سیاست تک فرزندی چینی ها وقتی فهمیدن جنین دختره سقط کردن و الان که اون بچه ها بزرگ شدن و به سن ازدواج رسیدن تعداد دختر نسبیت به پسر خیلی کمه و الان مشکل بزرگی دارن از لحاظ پیدا کردن عروس. ۱۱۸ پسر نسبت به ۱۰۰ دختر. که نرمالش ۱۰۶ پسر نسبت به ۱۰۰ دختر هست و وقتی جمعیت ۱ میلیارد میشه رقم کمبود دختر خیلی زیاد میشه.

اگه چینی ها جدولشون درست بود مطمئن باش ۹۰٪ شون ترجیح میدادن پسر باشه. و مجبور نمیشدن انقدر سقط جنین کنن. 

اگه جدول ۱۰۰٪ درست بود خودشون الان ۹۰٪ پسر داشتن. 

در سال های اخیر هیچ سونویی در چین و هند اجازه ندارن جنسیت جنین رو اعلام کنن تا جلوگیری کنن از سقط جنین و الان کم کم نسبت تولد دختر به پسر داره کم کم به حالت نرمال میرسه که تو اگثر کشور ها ۱۰۶ پسر به ۱۰۰ دختر متولد میشه.

برای ۳۰ میلیون مرد چینی کمبود زن هست و نمیتونن ازدواج کنن.

https://www.npr.org/2016/02/01/465124337/how-chinas-one-child-policy-led-to-forced-abortions-30-million-bachelors

2728
لوبیا جون خداقوتت بده انشالله ی کاکل زری به زودی تو دلت بشینه منم این تایپیک رو سیو کردم که انشالل ...

مامان یلدا جون شما توت فرنگی فراوان هم خوردین با فلفل سیاه قبل اقدام اخه میگن خیلی تاثیر داره من خالم دوتا دختر داشت برای سومی اقدام کرد به بارداری تازه شوهرشم آز داده بود بهش گفته بودن برو که تو اصن بچه دار نمیشی دیگه خالم گفته بود بابا من دوتا بچه آوردم چطور بچه دار نمیشم بهش گفتم سر پسرت چیکار کردی میگفت خیلی توت فرنگی وآب توت فرنگی میخوردم خیلی زیاد با فلفا سیاه 

2740
سلام خوبین.من امروز کیت زدم دوباره نتیجه اینه.به نظرتون کی ازاد میشه تخمک؟

بازم باید کیت بزنی، احتمالا تا فردا ظهر ازاد میشه. 

کیت هات رو کنار هم بزار و عکس بفرست. کنارشون روز و ساعت رو بنویس. دیشب اقدام داشتی؟

هم امشب و هم فردا صبح حتما اقدام داشته باش.

فردا شب نمیخواد اقدام کنی. پس فردا شب هم اقدام کن. 

عکس کیت هات رو اینطوری بفرست برامون 

مرسی 

بازم باید کیت بزنی، احتمالا تا فردا ظهر ازاد میشه.  کیت هات رو کنار هم بزار و عکس بفرست. کنارش ...

انشالله.چشم میزنم بازم.اره دیشب اقدام داشتم.الان خونه نیسم رفتم خونه برات میفرسم.امروز اولین روزیه که پررنگ تر شده.دیروز تقریبا همرنگ بود.اما امروز پررنگ شده.

هر ۶-۸ ساعت هم کیت بزن

امروز شب میرم خونه متاسفانه.اگه امروز بعداز ظهر نزنم مشکلی پیش میاد.منظورم اینه اقدام میکنم ها شب بازم.اما کیت ونمتونم امروز.نظرت چیه؟

2706