2733
2734
انشالا. چند وقته منتظری؟ چند ساله ازدواج کردی؟ بچه اولتونه؟ خودتون چند ساله این؟

فدات یه ساله ازدواج کردم.از سومین ماه اقدام کردم فهمیدم پرولاکتین بالا دارم.دکتر دو دوره بهم قرص داد.الان دومین ماهه میخوام اقدام کنم.من ۲۵ سالمه عزیزم.دعا کنین میخوام خدا بخواد زود مامان شم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات یه ساله ازدواج کردم.از سومین ماه اقدام کردم فهمیدم پرولاکتین بالا دارم.دکتر دو دوره بهم قرص داد ...

ایشاللا بزودی مامان میشی گلم. 🙏🙏

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
من تحت نظر دکتر هستم ایشون خودشون بعد از یه دختر پسر دار شدن و تاکید روی روز تخمک گذاری دارن و خودشو ...

عزیزم انشالله به خواسته تون برسین. دکترتون رژیم و دارو هم دادن؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
من ایران نیستم. کیت های femometer و premim خریدم که تقریبا مثل مدیکور هستن. چون رنگ هاشون رو با هم ت ...

مرسی مهربون.حتما تاپیکتو می خونم

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
عزیزم انشالله به خواسته تون برسین. دکترتون رژیم و دارو هم دادن؟

بله بیشتر شبیه همونایی هست تو اینترنت هست تقویتی برای همسر ال کارنتین ویتامین سی و ای و زینک... برای خودمم دارو نداد دو ماه بعدش باردار شدم ولی سقط شد الان یکسال میگذره از عید اقدام کردم نشده هنوز 

کامل بگی ممنون ... لوبیا جون وقتی کیت دو روز همرنگه و پررنگه یعنی چجوریه تخمک کی آزاد شده؟

اها الان دیدم،. 

معمولا هر چند روز که کیت پر رنگ باشه، معمولا اخین روزی که کیت پر رنگ هست و به فاصله ۳-۸ ساعت از اخرین پر رنگی ازاد میشه. اگه  شما هم مثل من کیتتون دو روز پر رنگ میمونه باید روز دوم هر سه ساعت کیت بزنین ، وقتی که خط پایینی ازپررنگی کامل در اومد و کمی کمرنگتر از بالایی شد، تخمک تقریبا همون زمان ها ازاد میشه.

فقط یک مشکل خیلی بزرگی که کیت داره غلظت ادار هست. معمولا کیتی که ادم با ادرار دوم روز میزنه، خیلی پر رنگه چون ادرار خیلی غلیظه. کیت های بعدی چون معمولا هرچی هم مایعات نخوریم باز یکم میخوریم و این مایعات به نوبه خودش روی غلظت ادرار و از اون طرف روی رنگ کیت تاثیر داره. 

کیت های روز ۱۷ و ۱۸ منو ببینین. کیتم روز ۱۷ صبح مثبت شد، و تا روز ۱۸ صبح هم مثبت بود. اگه دقت کنی بین ۱۷ صبح و ۱۸ صبح کمرنگترن. این کمرنگی به خاطر غلظت ادرار هست وگرنه سطح هورمون تو بدن خیلی پایین نیومده.

لوبیا جون خداقوتت بده
انشالله ی کاکل زری به زودی تو دلت بشینه
منم این تایپیک رو سیو کردم که انشالله برای اقدام بعدی از تجربیاتت استفاده کنم
فعلا دوتا نکته که من رعایت نکردم
یکی خرنوب که باید به شوهرم می دادم یکی دیگه تخلیه 2-3 روزه اسپرم بود که من فکر میکردم 4-5 روز باشه بهتره و اسپرم بیشتر جمع میشه

خدای خوبم سپاس
اگه قرار باشه 2،3 اقدام بریم از کی شروع کنیم ؟ 

بستگی داره دو تا بخوای یا ۳ تا. 

دو سه تا هم روش وجود داره. من خودم دوست دارم ۳ تا برم، ولی خیلی ها با ۲ تا نتیجه گرفتن. 

ببین کیت من روز ۱۶ یا ۱۷ مثبت میشه و یک روز تمام مثبت میمونه. روز دوم ۳،۴ ساعت بعد از مثبت بودن کمرنگ تر میشه. من دسترسی به سونو ندارم و نمیتونم ۱۰۰٪ بگم که تخمک کی ازاد میشه ولی فکر میکنم طرف های ظهر روز دوم مثبت بودن کیتم تخمک ازاد میشه. شاید مال شما با من فرق کنه.

شما مه دسترسی به سونو داری یک یا دو ماه قبل از اقدام به بارداری، مرتب کیت بزار و ۲ تا حداقل سونو برو تا دستت بیاد تخمکت کی ازاد میشه تا درصد خطا بیاد پایین. هیچی به اندازه سونو دقیق نمیتونه بگه تخمک کی ازاد میشه. 

برای دو اقدام: اقدام اول حدود۲۰-۱۴ ساعت قبل از تخمک کذاری. بستگی به ساعت روز و خواب و بیداری و شرایط زندگی.

اقدام دوم ۲-۳ ساعت قبل از تخمک گذاری. باید حتما مطمئن بشی اقدام دومت قبل از تخمک گذاری باشه. اگه ۲،۳ ساعت رو خطا داشته باشی و اقدامت بعد از تخمک گذاری بیافته احتمالت پایین میاد.

با کیت هایی که من دارم میشه اقدام اول عصر یا شب همون روزی که کیت مثبت میشه و اقدام دوم به فاصله حدود ۱۲-۱۵ ساعت بعد از اقدام اول جوری که نزدیکترین زمان به ازاد شدن تخمک باشه.

چون نمیدونیم کیت صبح مثبت میشه یا شب میشه گفت:

اقدام اول ۱۲ ساعت بعد از مثبت شدن کیت و اقدام دوم ۱۲ ساعت بعد از اقدام اول.

در کل میترسم ساعت بدم چون کیت های افراد مختلف با هم فرق داره!!

برای ۳ اقدام ۲ تا راه وجود داره:

اقدام شب قبل از مثبت شدن کیت، اقدام شبی که کیت مثبت میشه و اقدام سوم ۱۲ ساعت بعد از اقدام دوم. 

(اینکه شبل قبل از مثبت شدن کدوم شبه برای من بزرگترین سوال هست چون پیدا کردنش خیلی سخته)

خودم احتمالا اینطوری اقدام بریم. چون هر دو شاغلیم و بچه داریم نمیدونیم وسط روز شرایط اقدام جور کنیم. و اینکه تو این روش اقدام اول هم حدودا ۳۶ ساعت با تخمک گذاری فاصله داره که از نظر خود من خوبه. 

اکه همسرتون هر ۱۲ ساعت بتونه رابطه داشته باشه میتونین:

اقدام اول به محض مثبت شدن کییت برین و بعدش هر ۱۲ ساعت یک اقدام داشته باشین.

لوبیا جون خداقوتت بده انشالله ی کاکل زری به زودی تو دلت بشینه منم این تایپیک رو سیو کردم که انشالل ...

ایشاللا بعدی حتما پسر بشه.

یکی هم تعداد اقدام مامان یلدا جونم. باید سعی کنی ۲،۳ تا اقدامت حتما قبل از تخمک گذاری باشه.

البته اینا هم متاسفانه باز احتمالات هست و ۱۰۰٪ نیست ولی تقریبا ۹۰٪ که دو سه تا اقدام داشته پسر شده.