2733
2734
عنوان

به پسری که دوسش دارم حسمو گفتم

289 بازدید | 34 پست

دیروز ناخودآگاه ست کرده بودیم، 

تو کاغذ نوشتم دادم دستش، قشنگ خوند بعدش تاش کرد گذاشت جیبش گفت باشه بعدا بخونم و ادامه راهمون رفتیم و خیلی طبیعی حرف زدیم :((

همون موقع بارون و رعد و برقم شد. 

براش نوشتم از اولین باری که دیدمت یکسال و 6 ماه میگذره و من حسم همونه. گفتم خسته شدم از تظاهر به این که تو برام مهم نیستی، گفتم کاش در دنیایی بودم که تو در ان مرد من بودی.. 

پ. ن: 6 ماه باهم رل بودیم قبلا

من 27 سالمه اون 31

الان بدتر گیج شدم نظرش چیه یعنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از فردا منتظر چس کلاس گذاشتنش باش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

عه اگه رَم نکنه شانس آوردی

میشه تاپیک آخرمو گزارش بزنین پاک بشه از بس دلم گرفته بود این تاپیکو زدم پشیمونم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

نمیخوام نا امیدت کنم 

نباید میگفتی 

پسرا باید به سختی به دستت بیارن  تا قدرتو بدونند 

ولی به هر حال امیدارم تو این مورد خوش شانش باشی ❤️ 

میشه برام صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم   نه اسمم رها نه موشم☹️   (رها )موشی = رهایی + فراموشی     پناه بر تو کہ بےصدا مرا میشنوی!🌱'️  
منتظر باش برات قیافه بگیره متأسفانه تو ذات مزخرفشونه که وقتی میفهمن دوسشون داری رم میکنن. 

نمیدونم، اخه قبلا ابراز علاقه کردم و اونم نظرش مثبت بود ولی بعد سر یه موضوعی دعوامون شد