2733
2739
عنوان

شوهرم عذابم میده

436 بازدید | 30 پست

باهم مشکلی نداریم جز خانوادش درمورد خانوادش اصلا به حرف من گوش نمیده امشب بچم رفت خونه جاریم اینا اینم بگم راضی نیستم بره بعد بااونا رفت بیرون بهش گفتم نذار بره انگار نه انگار اصلا گوش نمیده

خدای من اونقدر مهربونه که۹۹/۹/۹ منو به تمام آرزوهام رسونده 

جاریم اصلا مراقب بچم نیست هر وقت پیش اونه یااون مراقبشه حتما یه بلایی سرش میاد اون روز پیش اون بود دیدم رفته بالای نردبون اونم توخکنه راحت نشسته حالا من چیکار کنم دارم دیوونه میشم شوخی های زشتیم با بچم میکنه که اصلا باب سلیقه من نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت نمیذاشتی بره

منکه نمیتونم از بغل برادر شوهرم بگیرمش باجاریمم حرف نمیزنیم زیاد راحت نیستم باهاشون

وا خب نزار بره

آخه شوهرم اصلا محل نمیده من میگم نرو اون میگه خب زود برمیگرده دخترم لجبازه ولی وقتی میاد خونه باچیزای دیگه زود سرگرم میشه زیاد گریه نمیکنه ولی شوهرم اصلا طرفداریمو نمیکنه

منکه نمیتونم از بغل برادر شوهرم بگیرمش باجاریمم حرف نمیزنیم زیاد راحت نیستم باهاشون

اصلا بچتو ب خودت وابسته کن ک جدا نشه

والا خواهر زاده من بجز مامانش و باباش با هیچکس هیچ جا نمیره 

وابسته اش کن ب خودت

میشه دوتا صلوات برا گرفتن دوتا حاجتم بفرستین🌺
2738
اصلا بچتو ب خودت وابسته کن ک جدا نشه والا خواهر زاده من بجز مامانش و باباش با هیچکس هیچ جا نمیره&nb ...

چطور وابسته کنم دختر من اصلا وابسته نیست بخداالان دارم گریه میکنم من خودم خیلی به مامانم وابسته بودم ولی دخترم نه 

من واسه پسر جاریم کادو میخرم گاه وبیگاه خوراکی میگیرم باهاش بازی میکنم ولی اون منو اصلا دوست نداره ولی دختر من بااینکه جاریم اصلا واسش چیزی نمیخره وزیاد تحویلش نمیگیره خیلی دوسش داره

چطور وابسته کنم دختر من اصلا وابسته نیست بخداالان دارم گریه میکنم من خودم خیلی به مامانم وابسته بودم ...

مثلا تو خونه خودت بگو دختر من فقط با من می‌ره بیرون خودم میبرمت بازار پارک بازی خودم خوراکی میگیرم برات جایزه میگیرم و واقعا براش انجام بده

بهش بگو بده با کسی دیگ بری بیرون ب جز مامان و بابا

چند سالشه؟؟

مثلا تو خونه خودت بگو دختر من فقط با من می‌ره بیرون خودم میبرمت بازار پارک بازی خودم خوراکی میگیرم ب ...

مرداد سه سالشو تموم میکنه اتفاقا میگم میگم آدم بدون پدرومادرش جایی نمیره جایزه هم براش میگیرم ولی اصلا بهحرفام توجه نمیکنه

زندگی من خوبه باهمه چیزش میسازم ولی جاریم جهنم کرده زندگیمو

یعنی چی یا خودتم برو یا نزار بره تنها بچه شوهرت نیست که بچه ای تو هم هست بغله هرکیه بگیر بگو من نگرانم نمیخوام ببرید

به یاری خدا کرونا رو شکست میدیم
مرداد سه سالشو تموم میکنه اتفاقا میگم میگم آدم بدون پدرومادرش جایی نمیره جایزه هم براش میگیرم ولی اص ...

خوب بیکار نذارش برنامه روزانه بریز براش که عادت کنه ب اون برنامه

مثلا اگه شب رفتین مهمونی خواستین برگردین جوری باشه خودش بگه الان وقت کارتونه یا وقت لالاس یا ...

2706