2733
2734

برادرزادش خیلی تحویل میگیره بمن نمیگه بیاببرمت بیرون هوات عوض شه ولی هر روز ب اون ک یسالو نیمش میگه ببرمش بیرون یجا میخواییم بریم اینم میاره خییییییییییییییلی تحویلش مگیره ۵ ساعت پایین خونه مادرشوهرم بیان این ۵ ساعت روشونش و دور میزنه باهاش  چیکارکنم بشوهرم بگم نکن یاحساس میشه خانمای باسیاست لطفا خواهرانه راهنمایی کنید ردون جنگ 

لایق پرستش است !!! کسی ک دراین بی مهری ها جانانه محبت میکند💔

۱.۵ سالشه

خدا شفات بده

داریم به کجا میریم

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب بچه هم حسودی میکنی😑خب بشین آروم حرف بزن اسم بچه رو نیار بگو میخوام بریم بیرون و فلان 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731

دوستم مثل تو بود سرزنشش کردم بعد ازدواج خودم تو پاتختی سر همین با شوهرم دعوام شد همش چسبیده بود ب بچه داداشش و با اون حرف میزد😕اونم کوچیک در حد دوسال بود

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2740
دوستم مثل تو بود سرزنشش کردم بعد ازدواج خودم تو پاتختی سر همین با شوهرم دعوام شد همش چسبیده بود ب بچ ...

خب درس شد 

چیکارکردی بهش گفتی

ب بچه هم حسودی میکنی😑خب بشین آروم حرف بزن اسم بچه رو نیار بگو میخوام بریم بیرون و فلان 

ب سرآمده حکیم است شماندیدین حتما ک منوحسود میبینین

وای برای منم همینطورههههه انقدر که بچه هارو دوس داره و بهشون اهمیت میده به من اهمیت نمیده😒 چند با ...

چی بهش گفتی باآرامش یادعوابهش گفتی ؟

چیکار کرد درس شد؟

ب سرآمده حکیم است شماندیدین حتما ک منوحسود میبینین

من دیدم! سرمم اومده ولی دوران جوونی! و خامی. بخاطر همین میگم ک الکی اوقات خودتونو تلخ نکنین

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
من دیدم! سرمم اومده ولی دوران جوونی! و خامی. بخاطر همین میگم ک الکی اوقات خودتونو تلخ نکنین

توروخدا راس میگی

چجوری بود 

اعتراض نکردی 

خب درس شد  چیکارکردی بهش گفتی

اره گفتم دعوا شد

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2706