2752
2734
عنوان

شوهرم عذابم میده

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 30 پست
وای من بودم اصن نمیذاشتم حتی شده از بغل برادرشوهرم بچمو درمیاوردم،دیگ اجازه نده.ایندفعه خواست ببره ب ...

کاش به این راحتی بود بعضی وقتا میگم کاش بمیرم که حتی اختیار اجازه بچهی خودمم ندارم برام دعا کنید شوهرم کمی از خانواده بی ملاحظش دل بکنه

خدای من اونقدر مهربونه که۹۹/۹/۹ منو به تمام آرزوهام رسونده 
خوب بیکار نذارش برنامه روزانه بریز براش که عادت کنه ب اون برنامه مثلا اگه شب رفتین مهمونی خواستین ب ...

ما تو خونه زندگی میکنیم طبقه بالا منم طبقه پایین جاری ومادر شوهر هرروز بساطی داریم صدای اونا میاد این بیقرلری نیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادر شوهرم خوبه مراقبت میکنه مشکل جاریمه ۲۲سال ازمن بزرگتره خودشو ازمن کوچکتر میدونه اصلا ملاحظه نمیکنه گذست نمیکنه فقط سرجنگ داره بامن ولی همه قبولش دلرن

کاش به این راحتی بود بعضی وقتا میگم کاش بمیرم که حتی اختیار اجازه بچهی خودمم ندارم برام دعا کنید شوه ...

احتمالا از اول چیزی نگفتی بچت هم عادت کرده ب رفتن با اونا

خداجونم مواظب پسرای قشنگم باش❤
احتمالا از اول چیزی نگفتی بچت هم عادت کرده ب رفتن با اونا

نه اتفاقا ازاول من مشکل دارم بااین موضوع شوهرم رعایت نمیکنه

ما تو خونه زندگی میکنیم طبقه بالا منم طبقه پایین جاری ومادر شوهر هرروز بساطی داریم صدای اونا میاد ای ...

بازم نذار درو قفل کن بذار فقط ب حرف تو باشه بذار با خودت سرگرم شه با اسباب بازی هاش و خودت

وقت بذار براش

ممکنه اونا چیزای خوبی هم بهش نشون ندن

میشه دوتا صلوات برا گرفتن دوتا حاجتم بفرستین🌺
بازم نذار درو قفل کن بذار فقط ب حرف تو باشه بذار با خودت سرگرم شه با اسباب بازی هاش و خودت وقت بذار ...

تمام سعیم رو میکنم تاوقتی همسرم نیست تو خونه مشغولش میکنم ولی اون میاد حتما باید بریم اونجا وقتی هم اون بهونه میگیره بمونه شوهرم راحت قبول میکنه 

تمام سعیم رو میکنم تاوقتی همسرم نیست تو خونه مشغولش میکنم ولی اون میاد حتما باید بریم اونجا وقتی هم ...

من بچه ها اجیم هم می شمان طبقه بالای جاریش هی بچه های جاریش هم زیاد میان خونه اجیم پیش بچه هاش

ولی اجیم شاید دو هفته ی بار بذاره بچه هاش برن خونه اونا

من بچه ها اجیم هم می شمان طبقه بالای جاریش هی بچه های جاریش هم زیاد میان خونه اجیم پیش بچه هاش ولی ...

خوش به حالش پسر جاری من وقتی میاد خونمون موقع رفتن بچه مو هم ازراه بدر میکنه میبره خونه مادر شوهرم کلا تاوقتی دخترمو به گریه نندازه ازش جدا نمیشه

خوش به حالش پسر جاری من وقتی میاد خونمون موقع رفتن بچه مو هم ازراه بدر میکنه میبره خونه مادر شوهرم ک ...

تنها راهش وابسته کردن دخترته یا ب خودت یا ب اسباب بازی یا کارتون یا ..

تنها راهش وابسته کردن دخترته یا ب خودت یا ب اسباب بازی یا کارتون یا ..

خداکمکم‌کنه ممنون عزیزم فقط تو تاآخر پای حرفام موندی ولی دلم عین سیروسرکه میجوشه ا

خداکمکم‌کنه ممنون عزیزم فقط تو تاآخر پای حرفام موندی ولی دلم عین سیروسرکه میجوشه ا

انشالله که همون طوری که خودت بخوای پیش بره 

نگرانم نباش شاید یه مدت اینطور باشه بعد خودش خسته بشه ...تو این کارا رو زیاد ب شوهرت نگو 

بذار اختیار بچت با خودت باشه 

انشالله که همون طوری که خودت بخوای پیش بره  نگرانم نباش شاید یه مدت اینطور باشه بعد خودش خسته ...

ممنون گاهی حس میکنم دخترم دوستم نداره که زیاد به حرفان گوش نمیده

ممنون گاهی حس میکنم دخترم دوستم نداره که زیاد به حرفان گوش نمیده

نه اینطور نیست اون تازه سه سالشه 

طبیعت بچه سه ساله میگ باید ی مقدار از فضا و آدمای بیرون بترسه

این حرکت شجاع بودن دخترتو نشون میده

ولی خوب تنها بدیش اینه ممکنه رو تربیتش اثر بذار ک زیاد می‌ره با اونا

نه اینطور نیست اون تازه سه سالشه  طبیعت بچه سه ساله میگ باید ی مقدار از فضا و آدمای بیرون بترس ...

آره اصلا نمیترسه باهمه اینجوریه واین منو میترسونه از غریبه هاهم نمیترسه تربیتم که نگم 

2706