2752
2734
عنوان

مجردای بالای۳۰ وتنها وبیکار بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 6239 بازدید | 359 پست
اتفاقا شهر بزرگم سه چهارسالیه از محله قدیمی اومدیم خونه جدید روابط و رفتو امدام خب کمتر شده همسایه ...

آخ آخ یعنی آنچیزی که تو دلته تو دل منم هست والبته من ی دلگیری از یکی از اقوام نزدیکم دارم هیچ گونه باهاش کنار نمیام من ی خواستگار داشتم دوسال پیش طرف شرایطش بد نبود استخدام ی شرکت بزرگ دولتی بود ولی تحصیلاتش از من خیلی پایین تربود ولی من گفتم عیب نداره جالبه ما دونفر همو قبول کردیم ولی اون فرد خانواده به خاطره اینکه طرف سابقه نامزدی داشته تو حق نداریدیگه باهاش ادامه بدی ومنمبه خاطر فشاری که بهم آورد به اون طرف گفتم نهولی واقعا راضی به اینکار نبودم واین کینه شده ازش به دلم چون خودش الان چسبیده به خونه زندگیش من موندم این وضع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخ آخ یعنی آنچیزی که تو دلته تو دل منم هست والبته من ی دلگیری از یکی از اقوام نزدیکم دارم هیچ گونه ب ...

منم خیلی زخم از فامیل خورذم انقد زیرزیرکی کارها کردن که اصلا نمیدونم چجور دلشون میاد بااینده و زندگی من که هیچ کاذشون نداشتم اینطوری کنن

البته ما کنار گذاشتیمشون ولی خب چه قایده زندگی من هدر رفت

عزیزم چقد سخت بود برات درکت میکنم 

خداجواب اینارو بده 

2731

انشالله که همه کسانی دلشون ازدواج می خواد رفیقشون رووپیدا کنند 

کسی که دلش ازدواج می خواد عقده ای نیست حس طبیعی هست ولی عزیزان کسی که کوهنوردی می ره وسایلشم می بره

دستت تو حیب خودت باشه خیلیییی جلویی از لحاظ روحی قوی باشی خیلی عالیه وگرنه باید به شانست اکتفا کنی

منم خیلی زخم از فامیل خورذم انقد زیرزیرکی کارها کردن که اصلا نمیدونم چجور دلشون میاد بااینده و زندگی ...

نه من بدش نمیخوام چون از عزیزانمه ولی خیلی دلگیرم فقط حلال نمیکنم 

انشالله که همه کسانی دلشون ازدواج می خواد رفیقشون رووپیدا کنند  کسی که دلش ازدواج می خواد عقده ...

زمان ماها ۶۰ و۷۰ مستقل بودنو شاغل بودنو اینجور چیزا واس دخترا به این حد نبود و متاسفانه خانواده هام اینده رو نمیدیدن که ممکنه نیاز بشه واس دختر

الان هم خستگی و ناامیدی و کلی مشکل هس سرراه ماهایی که یمقدار سنمون بالاتره

مرسی از دعای خوبت

نه من بدش نمیخوام چون از عزیزانمه ولی خیلی دلگیرم فقط حلال نمیکنم 

جواب پس دادن اونا ربطی به بدی خواستن تو ندارع

قانون خدا و دنیا همینه

نمیشه بیای هرکار دلت خواس بکنی و بی جواب بمونه

دلگیری و حلال نکردنت هم باعث میشه خدا اصلا نگذره

مرسی عزیزم از پیشنهاد خوبت اره دقیقا مشکل من نداشتن روحیه اس  اینو باید درست کنم

چقد مث همیم ما ،من ۲۸ م یِ دختر حساس و زودرنج و خونگی ،کارشناسی مو که گرفتم ،خونه نشین شدم و کوچکترین مسائل و مشکل خانوادگی رو معضل کردم برا خودم و چون دختر بسته ای م بودم و پیش زمینه افسردگی و وسواس فکری داشتم خیلییی درگیر شدم و خلاصه بخوام بازش کنم خیلیِ و نمیتونم از سختیا و چیزایی که بهم گذشت بگم ،خیلی دردناک بود،بهترین سالای جوونی م هیچ و پوچ شد ،خواستگارم نداشتم اونقد ،جایی نمی‌رفتم که خواستگار بیاد ،ی خواستگار معرفی خوب م داشتم که اونم رد کردم و پشیمون شدم،این آخری م آزمون آموزگاری دادم و نشد ،این دیگه تیر آخر بود ،خلاصه این و بگم مشکل اصلی منم روحیه س،حال بد و مشکلات روانی م ،اعتماد بنفس نداشتن ایناس که نمیزاره دیگه کار و ازدواج و چیزی م بشه 

سلام عزیزم الان یه سری مؤسسه ها هست مثل آدم و حوا یا ننه ابراهیم که کار واسطه گری انجام میدم اونجا فرم پر بکن شما هنوز جوونی و موقعیت ازدواج داری و خیلی ها دنبال دختری مثل شما هستن فقط نیازه کسی واسطه گری بکنه شما رو معرفی بکنه

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
منم دهه ۶۰ زمان ما چی سرجای خودش بود

یهو بخودم اومدم دیذم همه اون کارایی که واس ما قبیح و گناه و حرام و زشت بودو همه دهه هشتادیا انجام میدن اما دیگه نه برچسب خراب میخورن نه توسرشون میزنن نه هیچیییی

اما فقط کافی بود ما حرف از مستقل شدن میزدیم یا یه ربع دیرمیرسیدیم ....هزارجور انگ بهمون میزدن

اما حالا همینا از بچه های هشتادی تعریف میکنن 

خیلی ناراحت میشم چون من خیلی انگیزه داشتم خیلی درسم خوب بود خیلی کارا خوب پیدا کردم  اما پروبالمو قیچی کزذن

2706