2733
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226295 بازدید | 31180 پست
هه منم هفتاد و چهارم ...قبل بارداری پنجاه و شش..ان شاء الله ..به قول شما باید مثبت فکر کنیم..وزنش مه ...

پیش ماما میری یا پزشک خودت ارغوانا جون؟؟

واسه تحریک میری یا چیز دیگه؟

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا منم مامان مردادی ام نزدیک یکماهه ک  تاپیکو دنبال میکنم ولی پست نذاشتم ظهر ساعت یک ب ...

معلومه كه ميمونه،مثبت فك كن😊اون الان به مامان خيلى قوى نياز داره كه حتى حق نداره ته ذهنش نااميد باشه

عه  حالا من چون تحربه ندارم  و خداروشكر ك بارداري خوبي داشتم تا الان  همش ميترسم ا ...

نگران نباش تا سه چهار روز اول یکم سخته بعد که بخیه بکشی همه چیز اوکیه فقط قبل ده روز سعی کن خودت نی نی بلند نکنی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2731
پیش ماما میری یا پزشک خودت ارغوانا جون؟؟ واسه تحریک میری یا چیز دیگه؟

نه من ماما ندارم...دکتر گفت نیازی نیست ..بیمارستانی که میرم هر بیمار یه ماما داره....دکتر تحریک نمی کنه .معاینه معمولی .زایمان قبلی دخترم تحریک کرد..فک کن از دهانه رحم بسته ساعت شش عصر فرداش یازده زایمان ک دم ..تحریک فک کنم خیلی موثره ..وقتی ویرگول تحریک کرد گفتم خیلی زود زایمان میکنی ..این یکی میگه من نمیکنم ...البته قبلیه هم گفت بچه وزنش کمه باید زودتر دنیا بیاد وگرنه اونم نمیکرد

امید آخرین چیزیست که میمیرد
من انقباض زیاد دارم و داشتم تو بارداری قبلیم ولی دهانه رحمم سری قبل با تحریک باز شد منم میخوام گل مغ ...

درد واژن بخاطر فشار به استخوناش هس.ربطی به زایمان نداره.فقط لگن خوب باشه و بچه موقعیتش مناسب باشه و رحمم دهانش زود نازک بشه واسه زایمان طبیعی عالیه.من واسه اولین پسرمم درد واژنو داشتم ولی با پیاده روی خوب میشد فقط همون اول صب که بیدار میشدم سختم بود دیگه تا شب عالی بودم.😊😊😊

این حاملگی هم هیچیش ثابت نیس ادم حتی واسه خودش از روی تجربه قبلیش بخاد واسه خودش پیش بینی کنه😑

2740
نه من ماما ندارم...دکتر گفت نیازی نیست ..بیمارستانی که میرم هر بیمار یه ماما داره....دکتر تحریک نمی ...

ایشاالله به سلامتی.

من که از تحریک بدم میاد. همون گل مغربی خودمون خوبه اگر جواب بده

درد واژن بخاطر فشار به استخوناش هس.ربطی به زایمان نداره.فقط لگن خوب باشه و بچه موقعیتش مناسب باشه و ...

آره والا راست میگی...طالبی جان ان شاءالله اون تجربه خوب قبلیمون تو زایمان طبیعی تکرار شه برا هر دومون...بقیش تجربه نشد طوری نیست این تکرار بشه😄

امید آخرین چیزیست که میمیرد
درد واژن بخاطر فشار به استخوناش هس.ربطی به زایمان نداره.فقط لگن خوب باشه و بچه موقعیتش مناسب باشه و ...

اره منم این دردو داشتم روزای اخر که فقط گریه می کردم فقط راه می رفتم خوب بود موقع نشستن دراز کشیدن گریه می کردم اصلا ربطی به باز شدن رحم هم نداشت 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
آره والا راست میگی...طالبی جان ان شاءالله اون تجربه خوب قبلیمون تو زایمان طبیعی تکرار شه برا هر دومو ...

😅😅😅😅😅

من همش میگم خدا بعدش بچه اروم باشه

ممنون  ايشالا

به سلامتی زایمان کنی  یکم بعد زایمان بخاطر کرونا تو خونه زندونی می شی ولی لذت بغل کردنش می ارزه من که ۲۰ روزه تو چهار دیواری  خونم زندونیم انگار 😅😅😅😅

2706