2752
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226322 بازدید | 31180 پست
ایناس ولی نمیدونم چرا انقد کوچیکن منم میگم حیفه واقعا خیلی خیلی ...

هزیزم

مبارکش باشه

حالاشاید پسر نشد

میتونی به نیت خودش بدی به بهزیستی یا کسایی که سیسمونی جمع میکنن

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزیزم مبارکش باشه حالاشاید پسر نشد میتونی به نیت خودش بدی به بهزیستی یا کسایی که سیسمونی جمع میکن ...

فداتشم سر همی‌ طوسی سفیده با لباس شیری و استین بلند شلوارا خیلی کوچیکن من خودم ۱۹ تیکه گرفتم اینطوری کوچیک نیستن اره میبخشم بعدشم تا بچه جدید بیاد پسرم باشه حتی اونموقع بازم شوق بچه و لباسای جدیده درست میگید میدم به نیازمندا تو فامیل یا اشناهم داریم کسایی که از نظر مالی خیلی خوب نیستن و نیازمندن میتونم بدم به اشناهم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
بچه ها شوهرم ۸ دست لباس شماره صفر خریده برا بچمون از دیجی کالا😑😑😑خودمم بالای ده دست خریدم صفر این ...

بذاری واسه بعدی هم خوبه. موریانه نمیخوره اگر جای امن بذاری. من هنوز لباسای پسر اولمو یادگاری نگه داشتم صحیح و سالمن😍

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2731
بذاری واسه بعدی هم خوبه. موریانه نمیخوره اگر جای امن بذاری. من هنوز لباسای پسر اولمو یادگاری نگه داش ...

منم از یه طرف گفتم نهایتش نگهمیدارم بزرگ شد به خودش میدم یا یادگاری  وای امشب وقتی فکر میکردم دنیا میاد بزرگ میشه میخواستم گریه کنم  زندگی چرا انقد آخرش تلخه 😭فکرای بد میومد برام اینکه منم بچه هام بزرگ میشن میشم مثل مامان بابام میشینم حسرت این روزا و نوزادیشو میخورم😢😭من چرا انقد دیونه و افسرده م نمیدونم اصلا نمیتونم تو لحظه زندگی کنم دوسدارم زندگیم همینجا متوقف بشه با داداشای نوجونم مامان بابای جون و خودم شوهرم و نی نی کوچولوم کاش میشد اینجا زندگیو  استپ کرد و دیگه عمر  نمیگذشت 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
اره عزیزم ماماهمراهم گفت اینکاراروبکن [۸/۴،‏ ۱۰:۵۰] عبدلی: قرص گل مغربی بگیر از داروخونه ، روش نوشت ...

عزیزم این کارا رو ماما گفته از هفته چند انجام بده؟

اخه شربت زعفرون میگن همون موقعی ک دردا شروع میشه بخورید زودتر نخورید

عروس جون دکتر دخترم بهم گفت حتما بهش بده زردیشو از بدنش خارج میکنه  درصورتی ک سر دختر اولیم به ...

نمیدونم راستش عزیزم

من حرفای خانم زوستا و واقعا قبول دارم

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم این کارا رو ماما گفته از هفته چند انجام بده؟ اخه شربت زعفرون میگن همون موقعی ک دردا شروع میشه ...

الان فک کنم من وارد 38شدم طبق ان تی. نه دوستمم گفت شروع کردم دوهفته قبل خیلی دهانه رحمم بازشده

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

سلام مامانا منم مامان مردادی ام نزدیک یکماهه ک  تاپیکو دنبال میکنم ولی پست نذاشتم ظهر ساعت یک با ترشح موکوس دردام کم کم شروع شد و تا دوش گرفتم و وسایل جمع کردم ساعت شد سه و نیم که مامانم آمد پیشم و کیسه آبم پاره شد رفتم بیمارستان با درد متوسط که گفت یه سانتی و ماما خصوصی گرفتم تا رفتم خونه دردام خیییلی شدید شد دوباره هفت بعد از ظهر رفتم مطب دکتر چون زایمان بدون درد میخواستم قرار شد تا شش سانت مطب دکتر باشم که ساعت هفت تازع دو سانت بودم دوباره رفتم خونه و ورزش روی توپ انجام دادم ولی اصلا نمیتونستم و دردم خییییلی شدید بود تا ساعت ده شب و دوباره رفتم مطب چهار سانت بودم که زعفران و خرما خوردم و ورزش روی توپ تا یازده و نیم تقریبا هشت سانت شدم که اومدیم بیمارستان و ماسک بی دردی بهم زدن نسبتا خوب بود ولی معده ام بشدت سفت بود و احساس دفع خیلی بد داشتم خلاصه همین آخرا ک سر بچه اومد پایین ضربان قلبش ضعیف شد و واقعا فشار خیلی زیادی روم بود تا اینگه بچه بدنیا اومد و بند ناف سه دور دورگردن و پنج دورهم دور بدن و بازوهای پسرم پیچیده بود وقتی دنیا اومد اصلا گریه نکرد همه دکتر ها و پرستارا بیمارستان ریختن تو اتاق زایمان و به بچه میرسیدن منم تازه زایمان کرده تو شوک وحشتناک بودم و مطمئن بودن بچه نمیمونه وااای که چ برزخی بود بعد از چهل دقیقه و وصل سرم بچم یکم بهتر شد الانم تو دستگاهه توروخدا دعا کنید بچم سالم بمونه این پستم نوشتم که شما با دلای مهربونتون برام دعا کنید خدا بچه رو بهم ببخشه تورو خدا بچمو هنوز ندیدمش دعا کنید سالم بمونه و حالش خوب شه ....😔😔

سلام مامانا منم مامان مردادی ام نزدیک یکماهه ک  تاپیکو دنبال میکنم ولی پست نذاشتم ظهر ساعت یک ب ...

انشاله که فردا نی نی نازتو سلامت میزارن تو بغلت همین که به سلامتی زایمان کردی و نی نی تا الان خوب بوده مطمعن باش بهتر میشه عزیزم انشاله که صد ساله بشه نی نی قشنگت زیر سایه ی تو وپدرش نا امید نشو و نااحت نباش میدونم خیلی سخته که ۹ ماه انتظار بعدش استرس و ترس ولی انشاله بغلش میکنی همه این استرسا از بین میره

2706