2737
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226271 بازدید | 31180 پست
سلام عزیزم پسر گلت خوبه ؟ شکر خدا مام خوبیم  گلم اوایل اصلا انتظاری نداشته باش که بگه پسر من د ...

ممنون عزیزم خوبیم خداروشکر

آره خیلی لج میکنه باهام ولی شوهرم میگه دیگه وقتشه بزار یاد بگیره 

موندم بین دوراهی فعلا ک شمشیر رو از رو بسته تو همه چیز باهام اج میکنه تو غذا خوردن تو دستشویی رفتن

من شدم براش وسیله رسیدن به خواسته هاش نمیدونم کجای کار اشتباه کردم😔

میشه لایک نکنید 😁
ممنون عزیزم خوبیم خداروشکر آره خیلی لج میکنه باهام ولی شوهرم میگه دیگه وقتشه بزار یاد بگیره  ...

عزیزم اشتباهت همینه کسی غیر از خودت نذار تو تصمیم گیریت دخالت کنه بچه با تو بزرگ شده تو بهتر می‌شناسی اخلاق و روحیاتشو نباید زور بکنی که لج بکنه اگر همکاری نمیکنه صبر کن تا سه سالگی در مورد غذا هم اکثرا بچه ها همینن نذار زده بشه بذار حتی اگر کم میخوره با لذت بخوره زورش نکن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اشتباهت همینه کسی غیر از خودت نذار تو تصمیم گیریت دخالت کنه بچه با تو بزرگ شده تو بهتر می‌شناس ...

اره همکاری نمیکنه تو این دوروز کلی جا رو نجس کرد 

ولی دوست داشتم زودتر بگیرمش

پسر شما اوایلش همکاری میکرد ؟؟ یعنی خودت میبردیش لجبازی نمی کرد؟

میشه لایک نکنید 😁
اره همکاری نمیکنه تو این دوروز کلی جا رو نجس کرد  ولی دوست داشتم زودتر بگیرمش پسر شما اوایلش ...

هفته اول خیلی نه وقتی جیش نمی‌کرد آب میزدم به پاهاش ولی هفته دوم بهتر شد 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731
رو فرش هم نجس کرد یا نه؟؟

اره ولی چون عید میدم بشورن برام زیاد مهم نیست 

ممنون عزیزم دعا کن منم زود بگیرمش

با سختگیری و عجول بودن فقط خودت اذیت میشی خواهر من دو ماه طول کشید تا تونست دخترشو بگیره صبر داشته باش گلم 

2738
سلام عزیزم شاید منو یادت نیاد ولی چهار سال پیش با هم باردار بودیم. بچه دومت به سلامتی چند وقتشه؟ ط ...

سلام عزیزم من همون ی یجه رو دارم عزیزم

دومی رو تپ فکرمون نیست

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم