2733
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226322 بازدید | 31180 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس نی نی من رکورد داره اینجا 🤭😁

دکتر تحریک انجام نداد براتون؟!

من ۲۵ میشم ۴۰ هفته 

دکتر گفت ۱۹ بیا کمکت میکنم زایمان کنی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731

سلام مامانا دونه دونه ریپلای نکردم ممنون از دعا و احوالپرسی هاتون😘😘😘

پسملی من با وزن ۳۴۰۰ زایمان طبیعی ساعت ۲۵ : ۰۰ دوازدهم مرداد با دو دور بند ناف دور گردن به دنیا اومد😍😍😍

من بدون درد بستری شدم ۲ سانت بودم میگفت آستانه دردت بالاست چون دستگاه درد و انقباضو ثبت میکرد طبق Lmp 40 هفته و یک روز بودم و طبق ان تی ۴۰ هفته و دو روز دیگه بخاطر اینکه ریسک نکنن بچه مدفوع نکنه یا وزنش بالا بده زایمان سخت بشه بستری شدم و کیسه آبمو زدن تقریبا از ساعت ۷ غروب دردام شروع شد

از زایمانم راضی بودم حین درد هم اصلا جیغ نزدم فقط تکنیک تنفس و یه مدت ورزش توپ و دعا و فکر کردن به پسرم حین دردا...

اصلا هم به سزارین فک نکردم یا بی قراری نکردم من فک میکردم از اون مامانا باشم که زایشگاه رو می زارن رو سرشون اما چون واقعا میدونستم جیغ و داد اثر منفی داره و کمک نمیکنه صبوری کردم

جالبه ماما خودمو صدا میزدم میگفتم احدی خانوم چقدر پیشرفت کردم وضعیتم چطوره و ... میگفت من فقط عاشق صدا کردنتم ... خانوم...

بخیه هم متاسفانه زیاد خوردم 

ماما ها میگفتن پسرتم خیلی صبوره مثل خودت

پسرم خداروشکر ارومه و اذیت نمیکنه😍

وقتی بچه رو گذاشتن بغلم انگار دنیا مال من بود همه دردا رفت و شیرین ترین شیرینی دنیا اومد تو زندگیم 😍😍😍

اصلا قابل توصیف نیس حس و حال خوبی که داشتم

اصلا گریه نکردم و بی قراری نکردم اما وقتی پسرمو دیدم که گفتن دو دور بند ناف دور گردنش بوده اشکم در اومد و فقط خداروشکر کردم که همه چی بخیر گذشت

برای همه مامانا دعا کردم که زایمان خوبی داشته باشن

سلام مامانا دونه دونه ریپلای نکردم ممنون از دعا و احوالپرسی هاتون😘😘😘 پسملی من با وزن ۳۴۰۰ زایمان ...

ای جانم عزیزم خیلی خوشحال شدم از خبر سلامتی خودتو و نی نی نازت انشاله زیر سایه ی تو و‌پپرش صد سال عمر کنه پسر عزیزت ❤️❤️

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

سلام بچه ها خوبید چخبرا 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بچه ها شوهرم ۸ دست لباس شماره صفر خریده برا بچمون از دیجی کالا😑😑😑خودمم بالای ده دست خریدم صفر اینهمه لباسو چیکارش کنم نظری ندارید چون انقد کوچولون شاید اصلا درشت بشه نتونم بپوشونم تنش چیکارشون کنم 😑😑الان دقیقا ۲۰ تا شلوار صفر داره لباس پ سرهمی هم همینطور اگه نگهدارم برا بچه دیگه م موریانه نمیخوره؟؟

سلام مامانا دونه دونه ریپلای نکردم ممنون از دعا و احوالپرسی هاتون😘😘😘 پسملی من با وزن ۳۴۰۰ زایمان ...

عزيزم خداروشكر 

افرين ب اين همه صبوري و قدرت 

خدا حفظش كنه ني ني رو 

عكسشو برامون بزار اگ حال داشتي

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
بچه ها شوهرم ۸ دست لباس شماره صفر خریده برا بچمون از دیجی کالا😑😑😑خودمم بالای ده دست خریدم صفر این ...

واي چقد زياد حيف ميشه 

بنظرم اگ ميتوني عوض كن لاقل بزرگ تر بگير

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
واي چقد زياد حيف ميشه  بنظرم اگ ميتوني عوض كن لاقل بزرگ تر بگير

ایناس ولی نمیدونم چرا انقد کوچیکن

منم میگم حیفه واقعا خیلی خیلی خشکلن ولی کوچولو اصلا خیلی کوچیکه عوض که فکر نکنم مغازه دارا جنس خودشونم عوض نمیکنن مجبورم بزارم برای داداشش😂یا بزارمش بعدا به کسی کادو بدمش 

ای جانم مبارکه عزیزم

بسلامتی😍

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من فقط هفته اخر روغن زيتون زدم رو سينه هام و يكم شبا ماساژ دادم اصلا سينم زخم نشد نوك هم نداشت بعد خ ...

مرسی منم پس روغن بزنم و ماساژبدم

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2706