2737
2734
عنوان

کیا تعیین جنسیت با ivf انجام دادن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73449 بازدید | 176 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما کجا انجام دادی و هزینت چقدر شد

بچه ها مشکل نازایی دارید  تخمک اهدایی مطمعن میخواین جنین اهدایی میخواین . ای وی اف ای یو ای تعین جنسیت فقط ب خانوم کاشی زاده زنگ بزنید تو نازایی حرف اولو میزنن تهران کار انجام میدن بقدری این خانوم دستش سبکه ک حد نداره بدون اینکه تک  نوبت بمونی انجام میده  اگه رفتید پیشش کار انجام دادین منم دعا کنی

این ماه اقدام کنی ماه بعد بارداری 09913995913

2731

بچه ها مشکل نازایی دارید  تخمک اهدایی مطمعن میخواین جنین اهدایی میخواین . ای وی اف ای یو ای تعین جنسیت فقط ب خانوم کاشی زاده زنگ بزنید تو نازایی حرف اولو میزنن تهران کار انجام میدن بقدری این خانوم دستش سبکه ک حد نداره بدون اینکه تک  نوبت بمونی انجام میده  اگه رفتید پیشش کار انجام دادین منم دعا کنی

عزیزم مشکل ناباروری هم داشتید؟

درسته ک میگن مرکز مام تجارت خونس؟ خیلیا میگن کارای خلاف میکنن تجارت جنین میکنن و از این حرفا دو دلم ...

منم خیلی مشکوکم به مرکز مام خیلی تابلو تبلیغشو تو سایت میکنن همه هم خواهراشون انجام دادن 

2740
سلام بله گلم  الان ۲۵هفته هستم خداروشکر تا الان همه چی خوب بوده

عزیزم شما میای یکم توضیح بدی. اینکه بارداری هم هر روز باید آمپول بزنی استراحت مطلقی. منم میخام برم انشاله اما میترسم 

عزیزم شما میای یکم توضیح بدی. اینکه بارداری هم هر روز باید آمپول بزنی استراحت مطلقی. منم میخام برم ا ...

سلام استراحت  داشتم تا تشکیل قلب فقط سرویس میرفتم وکمی تو خونه راه رفتم 

ولی بعدش دیگه کارای روزانه رو انجام دادم ولی خودمو خسته نمیکنم زیاد 

چیزای سنگین بلند نمیکنم 

آمپول تا ۱۲هفته داشتم بعدش فقط ویتامین‌های بارداری که همه میخورن 

تقریبا مثل بارداری های معمولیه 

منم اولش میگفتم شاید سخت باشه و فلان ولی خداروشکر همه چی خوب بوده تا الان،  الان ۳۴هفته هستم 

سلام استراحت  داشتم تا تشکیل قلب فقط سرویس میرفتم وکمی تو خونه راه رفتم  ولی بعدش دیگه کا ...

انشاله که ب سلامت زایمان میکنی عزیزم خوشحال شدم 

راسی من خیلی میترسم دوقلو بشه. راهی هست که دو قلو نشه 

انشاله که ب سلامت زایمان میکنی عزیزم خوشحال شدم  راسی من خیلی میترسم دوقلو بشه. راهی هست که دو ...

ممنون ان شاالله 

من دوست داشتم دوقلو بشه 

شمامیتونی با دکترت صحبت کنی یه دونه جنین برات انتقال بده

ممنون ان شاالله  من دوست داشتم دوقلو بشه  شمامیتونی با دکترت صحبت کنی یه دونه جنین برات ...

اخه یکی دارم. میگن تو ای وی اف امکان دوقلویی زیاده. ب خاطره اون منم امسال اگه بشه میخام برم موقع زایمان برای ما هم دعا کن 

2706