2737
2734
عنوان

کیا تعیین جنسیت با ivf انجام دادن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 72096 بازدید | 176 پست
سلام استراحت  داشتم تا تشکیل قلب فقط سرویس میرفتم وکمی تو خونه راه رفتم  ولی بعدش دیگه کا ...

خانمی خوشحال شدم براتون که موفق بوده و ان شاالله بسلامتی زایمان کنی

یه سوال؟ بیمه چیزی از هزینه ای که کردی رو برمیگردونه؟؟

۱۰۰ تومن خیلیه برام.

منم دوتا دختر دارم و یه تخمدان چپ و می‌خوام تعیین جنسیت با Ivf کنم.

بیمارستان زینبیه هم میترسم برم.

شما همش رو آزاد هزینه کردی؟

چیزی بیمه قبول نکرد؟

ممنون ان شاالله  من دوست داشتم دوقلو بشه  شمامیتونی با دکترت صحبت کنی یه دونه جنین برات ...

سلام عزیزم 

خوبید شما ؟

وضعیت تون چطور هست ؟

من میخوام پیش دکتر شمالی اقدام کنم برای تعیین جنسیت چند تا سوال داشتم ازتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ان شاالله  من دوست داشتم دوقلو بشه  شمامیتونی با دکترت صحبت کنی یه دونه جنین برات ...

سلام عزیز ببخشید شما ای وی اف برا تعیین جنسیت کردین ؟؟

میشه لطف کنید بگید کجا و پیش چ دکتری ؟؟

و همون دفع اول تستتون مثبت شد ؟؟

منم میخوام برا تعیین جنسیت اقدام کنم میترسم هزینه کنم مثبت نشم و نگیره

خدایا ازت ممنونم که هستی ممنونم که هرجا کم آوردم حواست بهم بود ممنونم که بدیهایی رو که کردم با خوبی جواب دادی ممنونم که با گناه کردن دلت رو شکستم و تو گفتی عیب نداره و منو بخشیدی ممنونم که تنبیه ام نکردی نه خودت رو ازم دریغ کردی نه نعمت هات رو. خدایا خیلی دوست دارم میخوام به همه بگم که چقدر خوبی میخوام همه بدونن که چه خدای خوبی دارم دوست دارم خدا جون همیشه 
خانمی خوشحال شدم براتون که موفق بوده و ان شاالله بسلامتی زایمان کنی یه سوال؟ بیمه چیزی از هزینه ...

ممنون عزیزم 

من بیمه سلامت دارم که هیچ جا قبولش ندارن متاسفانه 

شما میتونی با بیمه ای که داری بپرسی و تحقیق کنی شاید قبول کنن 

2728
سلام عزیزم  خوبید شما ؟ وضعیت تون چطور هست ؟ من میخوام پیش دکتر شمالی اقدام کنم برای تعیین ج ...

سلام عزیزم ممنون شما خوبین 

خداروشکر خوبم وضعیتم با بارداری طبیعی فرقی نداره فقط اوایل دارو داشتم و استراحت 

بعدش دیگه همه چی روال عادی داره 

توکل به خدا کنید ان شاالله موفق میشین 

بفرمایید در خدمتم 

سلام عزیز ببخشید شما ای وی اف برا تعیین جنسیت کردین ؟؟ میشه لطف کنید بگید کجا و پیش چ دکتری ؟؟ و ه ...

سلام بله آی وی اف تعیین جنسیت انجام دادم 

شیراز پیش دکتر زهرا شمالی 

برا پانکچر و انتقال کلینیک ثمر رفتم 

بله خداروشکر بار اول تستم مثبت شد 

توکل به خدا کنید و شروع کنید 

امیدوارم موفق باشی 

2738
سلام دوستان  منم انجام دادم الان روز ۱۸ انتقال هستم و خداروشکر تستم مثبت شده.ولی نگرانی که دار ...

شلام عزیزم‌منم دوتا دختر دارم و مشکل ناباروری ندارم.یرا تعیین جنسیت هزینتون چقدر شد؟

سلام استراحت  داشتم تا تشکیل قلب فقط سرویس میرفتم وکمی تو خونه راه رفتم  ولی بعدش دیگه کا ...

سلام عزیزم 

خوب هستید بسلامتی زایمان کردید امیدوارم حالتون خوب باشه منم رفتم پیش دکتر شمالی دیگه منتظرم انتقال بدم چند تا سوال داشتم ازتون اگر بتونید جوابم بدید ممنون میشم