2733
2734
عنوان

کیا تعیین جنسیت با ivf انجام دادن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74798 بازدید | 180 پست
سلام دوستان  منم انجام دادم الان روز ۱۸ انتقال هستم و خداروشکر تستم مثبت شده.ولی نگرانی که دار ...

سلام عزیزم منم روز ۱۴انتقالم برای تعین جنسیت امروز رفتم بتا دادم منتظر جوابم.....شما تاب حال نشنیدین تعیین جنسیت باعث نقص در جنین بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۴تا

ببخشید از استراحت ایناش میگی چون من دوقلو دارم و به دلایلی میخوام زودتر شروع کنم . میترسم نشه یا سخت باشه ،و میخوام کسی هم ندونه میشه اینجوری؟ یا پا پیچ میشن ؟ چون شهرستانم باید برم تهران .اونارو چه کنیم .استراحت چجور کنم

تازه تو بارداری هم باید استراحت مطلق باشم ولی اونو یه جور میسازم فقط باردار شم‌!

ببخشید از استراحت ایناش میگی چون من دوقلو دارم و به دلایلی میخوام زودتر شروع کنم . میترسم نشه یا سخت ...

عزیزم تا شما خودت نگی کسی متوجه نمیشه 

استراحت مطلق که نیستی ان شاالله 

من خودم ۱۸روز اول استراحت کردم 

بعدش کارای سبک مثل ظرف شستن و مرتب کردن خونه انجام میدم 

سلام اون موقع رفتم دکتر ۲ماه بهم آل دی داد  فردا روز دوم قاعدگی هست و من میخوام دوباره برم پی ...

ببخشید باید رفت مطب دکتر مورد نظر تحت نظر شد یا مستقیم بریم مرکز و دکتر شانسی هر کی بود؟

2706