2733
2734
عنوان

کیا تعیین جنسیت با ivf انجام دادن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74798 بازدید | 180 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دست مرد هم نیست! در واقع توانایی کنترل روش ندارن

درسته! ولی نباید فقط به زن حمله بشه درسته مرد کنترلی روش نداره ولی اونه که تعیین کنندست اسپرم‌مرده که یا xx میشه یا xy 

تا حالا ندیدم ب مرد برچسب زده بشه که دخترزا یا پسر زا فقط زن رو با نیش و‌ کنایه اذیت میکنن البته که دختر‌و پسر فرقی نداره هر دو نعمتن

ما آبادانیا   

سلام دوستان 

منم انجام دادم الان روز ۱۸ انتقال هستم و خداروشکر تستم مثبت شده.ولی نگرانی که دارم اینه که نکنه جنسیتی که میخوام رو انتقال نداده باشن

من نازایی نداشتم و واسه تعیین جنسیت ivfانجام دادم.کلینیک باروری امید تهران دکتر آل یاسین انجام دادم

سلام دوستان  منم انجام دادم الان روز ۱۸ انتقال هستم و خداروشکر تستم مثبت شده.ولی نگرانی که دار ...

عزیزم شما تعین جنسیت انجام دادین با ivf؟چقدر شد هزینش کلا؟میشه در مورد مراحلش که چه مدت طول میکشه توضیح بدی؟وچندتا انتقال دادن برات؟من مشکل ژنتیکی دارم و باید با این روش باردار بشم.

سلام دوستان  منم انجام دادم الان روز ۱۸ انتقال هستم و خداروشکر تستم مثبت شده.ولی نگرانی که دار ...

سلام دوست عزیز 

خداروشکر بهتون تبریک میگم 

منم ۸روزه انتقال دادم برام دعا کنید منم مثبت بشم به امید خدا 

سلام  ببخشیدهر وقت  جنسیت مشخخص شد میشه بیاید  اینجا نتیجه رو بگید  و  لطفا درخواست دوستیم رو قبول کنید  ممنونم

عزیزم تعیین جنسیتتون درست انجام شد؟پیش کی و چه بیمارستانی رفتین؟

بله عزیزم 

تحت نظر دکتر سحر رشیدی کرمانشاه بودم ولی واسه انتقال و تخمک کشی منو فرستاد تهران کلینیک امید خودش هماهنگ کرد

2706