2733
2739
مرسی عزیزم 🌹  وسوسه نشدی بی بی چک بزاری ؟

حالم از بی بی چک بهم میخوره همه این سالها حتی به خطا هم دو خط نشد. بعدشم خیلی زوده آخه دکتر گفته 16 روز بعد انتقال، من هنوز روز سومم. این یه هفته استراحت مطلق تموم شه باز کمی راحت میشم همش دراز کش موندم تو خونه

به تمام آرزوهایم یه معذرت خواهی بدهکارم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم از بی بی چک بهم میخوره همه این سالها حتی به خطا هم دو خط نشد. بعدشم خیلی زوده آخه دکتر گفته 16 ...

الهی عزیزم سخته اما چاره ای نیست حالا خوبه تو میگذرونی من که تازه میخوام برم فردا سونو 

عزیزم برام دعا کن فولی هام خوب رشد کرده باشن 

سلام دوستای گلم‌ من خیلی ترشح دارم امکان داره خودم تخمک ازاد کرده باشم؟  فردا باید برم سونو‌ ب ...

نه عزیزم غیر ممکنه. ترشحات بخاطر تحریک زیاد تخمک ها و داروهاست وقتش که برسه دکتر خودش آمپول hcg و اوویترال میده و دو روز بعد پانکچر میشی

2731
الهی عزیزم سخته اما چاره ای نیست حالا خوبه تو میگذرونی من که تازه میخوام برم فردا سونو  عزیزم ...

حتماً داری که ترشحات زیاد شده نگران نباش. حالا باز خوبه دکتر شما تعدادشو میگه مال من کلاً نمیگفت. میپرسیدم فقط میگفت وضعیتت خوبه 

2738

من با ای وی اف الان یه دختر 2 ساله دارم

مشکلم اندومتریوز درجه 2 بود که لاپراسکوپی کردم

و البته گفت اندومتریوز بازم بعدها برمیگرده و کمی تنبلی 

به نظرتون خودم باردار میشم؟؟ یا بازم برم ای وی اف

تا الان که نتیجه نداشته اقدامم

تنها در خانه قسمت هزار و یکم...
راستش من دوبار رفتم سونو هر دفعه داروهامو بيشتر كرده بازم دكترم گفت چهارشنبه برم سونو راستش خيلي ترس ...

نه نگران نباش بهترین چیز واسه این دوران ارامشه به چیزهای خوب فکر کن 

2706