2733
2734
عنوان

دخترم نمیخوابید تاب خریدیم روش بخوابه بدتر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من دو ماه پیش خود به خود دیگه شیر نخورد اصلا باورم نمیشه خودش از شیر گرفته شد شیر خشکی بود

از اذیت کردنش هر چی بگم کم گفتم همش باید دنبالش باشم تو خونه هر کی برم نمی تونم پنج دقیقه بشینم خیلی جاها رو دیگه نمیرم گاهی به جنون میرسم از دستش 

نمیشه گهوارشو جمع کنی، ترکش بده 

چجوری؟اونطوری اصلااااا نمیخوابه .سفر یا مهمونی میریم میبینم دیگه چجوریه.نهایتا چهار بیهوش میشه از خستگی تو تاریکی ولی نیم ساعت بعد بیدار میشه اگه بذارم تو گهواره میخوابه اگه نذارم سرحال میشه بازی میخواد.جون ندارم شبی چندبار بازی کنم🤕

حوصله ندارم  
2731
 از اذیت کردنش هر چی بگم کم گفتم همش باید دنبالش باشم تو خونه هر کی برم نمی تونم پنج دقیقه بشین ...

دختر من مظلومه خیلیییییی مظلوم و‌مهربون .همه رو ناز میکنه و محبت میکنه بغل میکنه و انقدر بی دفاعه در حدی که هر بچه ای راحت اذیتش میکنه .برده بودیم براش لباس بخریم یه لحظه غافل شدم یه بچه محکم گازش گرفت‌ داغون شدم ینی وحشی شدم اونجا.ولی هیچییییی نمیخوره غذا ابدا میوه اصلاااا .خوابشم که میبینی

حوصله ندارم  
نه ، میدونی سر شیشه شیرش رو گاز گرفت پاره شده بود من عوضش نکردم فک کنم چون خیلی گشاد بود و زیاد شیر ...

دختر منم فقط یکبار شب بجای شام صد و پنجاه سیسی میخوره چون غذا نمیخوره  دکترش میگه کمه ولی خب میل نداره دیگه.میترسم کمبود پیدا کنه چون به لبنیات هم حساسیت داره.لبنیات به جاش میدی؟

حوصله ندارم  
دختر من مظلومه خیلیییییی مظلوم و‌مهربون .همه رو ناز میکنه و محبت میکنه بغل میکنه و انقدر بی دفاعه در ...

بر عکس پسر من ، نمکپاشو زد تو سر دختر خالش بیچاره خون دماغ شد، موهاشو می کشه البته اول که می بینم کسیو میاره بغلش از خوشحالی جیغ می‌کشه اما امان از یک ساعت بعد

الهی قربونش برم، چه عزیزه ، دفاع از خود رو یادش بده کم کم هر چند الان سنش کمه 

خدا نکنه گلم .در عوض یه داداش نه ساله داره مث عقاب میمونه میچرخه دورش همه‌جا به حدی مواظبشه میدونم از دنیا برم میتونه از پسش بربیاد‌ .یبار دیدم اومد از اشپزخونه روغن زیتون برد میگم چکار میکنی میگه روی مچ دستی ابجیم خشک شده مثل اگزما میبرم براش بزنم😄

حوصله ندارم  
دختر منم فقط یکبار شب بجای شام صد و پنجاه سیسی میخوره چون غذا نمیخوره  دکترش میگه کمه ولی خب می ...

اره ماست و خامه فوق العاده دوست داره، اما فک کنم کمبود کلسیم داره چون زیر ناخنش سفید شده باید ببرم ازمایش، تو میوه ها هم موز و هندونه دوست داره 

بر عکس پسر من ، نمکپاشو زد تو سر دختر خالش بیچاره خون دماغ شد، موهاشو می کشه البته اول که می بینم کس ...

ای وای اینجوری معذب میشی همه جا که.هر دو مدلش بده بنظرم نه اونجوری نه اینجوری باید ترکیبشون کنیم😄

حوصله ندارم