2733
2734
پس تو هم مثل منی. منم تازه واردم و دوشنبه انتقال دادم ایشالاه باهم میریم آزمایش و جواب مثبت میگیریم ...

سلام دوستم 

امیدوارم خدا هممونو خوشحال کنه ، من خیلی درد پهلوم اذیتم میکنه نمیدونم چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم دارم امپول استفاده میکنم فردا برم ببینم فولیکولام چقدر رشد کردن 

ایشالا که به حدی برسه  که زیاد باشه 

من ۱۹ تا تخمک داشتم  ۹تا جنین شد تا حالا دو تا دو بار انتقال دادم منفی و ۲ تا از بین  رفت ۳ تا مونده 😅

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
2731
ایشالا که به حدی برسه  که زیاد باشه  من ۱۹ تا تخمک داشتم  ۹تا جنین شد تا حالا دو تا ...

انشاالله از این آخریا نتیجه بگیری عزیزم

منم این سری که انتقال دادم جنینام تموم شد دیگه نمیدونم مامان میشم یا نه ...😶

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
انشاالله از این آخریا نتیجه بگیری عزیزم منم این سری که انتقال دادم جنینام تموم شد دیگه نمیدونم ماما ...

ممنون توکلت به خدا باشه عزیزم  هر چی صلاح 😘😀

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
سلام دوستم  امیدوارم خدا هممونو خوشحال کنه ، من خیلی درد پهلوم اذیتم میکنه نمیدونم چیکار کنم&n ...

درد پهلو چرا؟احتمالاً تخمدانهات اذیتت میکنن درست میشه.  کاش منم درد داشتم حتی یه نشونه داشتم اما دریغ...  فقط درد آمپوله که هر روز نوش جان میکنم

به تمام آرزوهایم یه معذرت خواهی بدهکارم💔
درد پهلو چرا؟احتمالاً تخمدانهات اذیتت میکنن درست میشه.  کاش منم درد داشتم حتی یه نشونه داشتم ام ...

خودم فکر میکنم کیست داشته باشم برای همین درد میکنه چون زنگ زدم بیمارستان ازم پرسید فریز داشتی یا تازه تخمک شدی ؟ احتمالا چون فریز داشتم تخمدانمو چک نکردن برای کیست 

خودم فکر میکنم کیست داشته باشم برای همین درد میکنه چون زنگ زدم بیمارستان ازم پرسید فریز داشتی یا تاز ...

ایشالاه که کیست هم باشه چند ماه دیگه موقع زایمانت خودش رفع میشه

به تمام آرزوهایم یه معذرت خواهی بدهکارم💔
درد پهلو چرا؟احتمالاً تخمدانهات اذیتت میکنن درست میشه.  کاش منم درد داشتم حتی یه نشونه داشتم ام ...

من خیلی ها رو دیدم که هیچ نشونه ای نداشتن و جوابشون مثبت شده و برعکسش 

نشانه هیچ ارتباطی به نتیجه نداره ، خیالت راحت عزیزم

هر چی خدا بخواد ❤️

سلام مامانی های اینده شبتون بخیر.من از پیش خودم یه سری قرص های تقویتی برای خودمو همسرم خریدم 

برای خودم فولیک اسید میخورد روزی یدونه ویتامین e و یدونه زینک پلاس و هفته ای یدونه ویتامین D

برای همسرم روزی یدونه فولیک اسید یدونه ویتامین e+زینک پلاس+سلن پلاس و هفته ای یدونه ویتامین e 

هرروزم قرص جوشان ویتامین c میخوریم 

بنظرتون اینا همه ضرر ندارن اشکالی نداره چون اکثرشون داریم از پیش خودمون میخوریم 

سلام خواهران گلم خوبین

من یه سوال داشتم من 7تا جنین 3روزه فریز شده دارم اگه خدا بخواد یک ماهه دیگه قراره اولین انتقال انجام بدم به نظرتون جنین 3روزه خوبه آخه من جنین بلاست که شماها میگین ندارم میشه راهنماییم کنید