2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هستم ....مشکلتون چیه 

إ چه خوب ک هستید شماها دارم دق میکنم ، کیست داشتم عمل کردم دکتر گفت یک ماه بعد عملت بیا بخاطر کرونا نرفتم از طرفی از کرونا میترسم از طرفی از برگشت مجدد کیست 

إ چه خوب ک هستید شماها دارم دق میکنم ، کیست داشتم عمل کردم دکتر گفت یک ماه بعد عملت بیا بخاطر ...

کیست  معمولی یااندومتر؟ ..اسفند ک همه جا تعطیل بود من ۲  اسفند نوبت شروع داروهارو داشتم دکتر گفت بخاطر کرونا کنسله 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2738
شما مشکلتون چیه و چندسالتونه؟ بگید شاید یکم باهم حرف بزنیم حالمون بهتر بشه

من ۲۶سالمه و شوهرم ۳۶..خودم تنبلی خفیف دارم شوهرمم ی کم ضعیفه ....مشکل خیلی حادی نداریم ولی تاحالا نشده دیگه ۳سال و نیمه اقدامم و ۹ماهه منتظر ای وی اف ....ی بارم ای یو ای کردم و چنددورم دارو و امپ ول مصرف کردم بی فایده بوده

متاسفانه اندومتریوز ک هردو لوله ی من مسدود شد من شدم یک نابارور    

چرا انقدر ناامیدی الان علم پیشرفت کرده ....خداروشکر کن ک توی این دوره زندگی میکنی و حق استفاده ازعلمو داری اگه ۵۰سال پیش بودی ک باید باورمیکردی ک یک ناباروری ....من همیشه میگم ناباروری دیگه ۹۰درصد ریشه کن شده مافقط سخت باروریم دوست گلم ...😘

منم یکسال  اقدام کردم اما خب دیگ میدونم فقط باید منتظر معجزه باشم

خب ۱سال ک اول اون طبیعیه ....بعدم خداروشکر تو دلیل باردارنشدنتو میدونی این خیلی کارتو راحت میکنه ....من چی بگم ک دکترها منتظرن بشه و نمیشه 

2706