2733
2734
عنوان

انقدر گریه کردم ک چشام باز نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4267 بازدید | 156 پست

وا خب با این حجم از اختلاف طبقاتی و مالی چجوری ازدواج کردید باهم؟؟ چطور خانواده ها راضی شدن؟؟؟؟؟

واسه سالم بغل گرفتن نی نیم یه صلوات میفرستین؟💞❤🙏خدایا به منتظران فرزندسالم و صالح بده💞🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

با اعتماد بنفس برخورد کن در این مواقع، بگو مهم نیست چی گذاشته باشه برات شما باید احترام بزاری به هر حال. اصلا خودتو کوچیک نبین و حس خجالتو منتقل نکن، سعی هم کن خودت پس انداز داشته باشی و به مامانت کمک کنی بنده خدا، بدون اینکه به کسی بگی ،که وقتایی که شما و شوهرت میرید پیشش بتونه جوری که شوهرتون حرفی درنیاره پذیرایی کنه، گرچه واقعا رفتار شوهرتون بی اخلاقی محضه

2738

😢

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
وا خب با این حجم از اختلاف طبقاتی و مالی چجوری ازدواج کردید باهم؟؟ چطور خانواده ها راضی شدن؟؟؟؟؟

منشی مطبشون بودم

سالها مثل درختی ک دم نجاریست*** وقت روشن شدن اره وجودم لرزید***ناهماهنگی تقدیر نشان داد به من ***به تقاضای خود اصرار نباید ورزید

چرا گفتی من فقیرم پروش میکنیییییی 

بگو بدبخت مگه اومدی رستوران ک‌ب منو معترضی؟؟؟

بگو مادر من زنیت داره با پول کم زندگیشو ب اینجا رسونده 

بگو بی سلیقه اخه کوگو سیب زمینی بده؟؟؟؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

اشتباه نکن چرا گفتی فقیریم؟بگو هرچی هستیم گرسنه نیستیم از کسی انتظار داشته باشیم سفره ی آنچنانی برامون پهن کنن.بگو چشم و دل شیرین ولی تو که اینهمه خوردی چرا گرسنه ای؟؟؟

عزیزم به مامانت خیلی کمک کن نذار شوهرت بفهمه.

پاشو صورتت ی آب بزن بیخود واسه کسی که ارزش نداره گریه نکن،شوهرت با حرفش فقط شخصیتشو نشون داده

2706