2703
2553
عنوان

انقدر گریه کردم ک چشام باز نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4267 بازدید | 156 پست

وا خب با این حجم از اختلاف طبقاتی و مالی چجوری ازدواج کردید باهم؟؟ چطور خانواده ها راضی شدن؟؟؟؟؟

واسه سالم بغل گرفتن نی نیم یه صلوات میفرستین؟💞❤🙏خدایا به منتظران فرزندسالم و صالح بده💞🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

با اعتماد بنفس برخورد کن در این مواقع، بگو مهم نیست چی گذاشته باشه برات شما باید احترام بزاری به هر حال. اصلا خودتو کوچیک نبین و حس خجالتو منتقل نکن، سعی هم کن خودت پس انداز داشته باشی و به مامانت کمک کنی بنده خدا، بدون اینکه به کسی بگی ،که وقتایی که شما و شوهرت میرید پیشش بتونه جوری که شوهرتون حرفی درنیاره پذیرایی کنه، گرچه واقعا رفتار شوهرتون بی اخلاقی محضه

2714

😢

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
وا خب با این حجم از اختلاف طبقاتی و مالی چجوری ازدواج کردید باهم؟؟ چطور خانواده ها راضی شدن؟؟؟؟؟

منشی مطبشون بودم

سالها مثل درختی ک دم نجاریست*** وقت روشن شدن اره وجودم لرزید***ناهماهنگی تقدیر نشان داد به من ***به تقاضای خود اصرار نباید ورزید

چرا گفتی من فقیرم پروش میکنیییییی 

بگو بدبخت مگه اومدی رستوران ک‌ب منو معترضی؟؟؟

بگو مادر من زنیت داره با پول کم زندگیشو ب اینجا رسونده 

بگو بی سلیقه اخه کوگو سیب زمینی بده؟؟؟؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

اشتباه نکن چرا گفتی فقیریم؟بگو هرچی هستیم گرسنه نیستیم از کسی انتظار داشته باشیم سفره ی آنچنانی برامون پهن کنن.بگو چشم و دل شیرین ولی تو که اینهمه خوردی چرا گرسنه ای؟؟؟

عزیزم به مامانت خیلی کمک کن نذار شوهرت بفهمه.

پاشو صورتت ی آب بزن بیخود واسه کسی که ارزش نداره گریه نکن،شوهرت با حرفش فقط شخصیتشو نشون داده

2706