2733
2739
عنوان

انقدر گریه کردم ک چشام باز نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4267 بازدید | 156 پست

هیچ وقت نگو‌‌ ما فقیر بودیم مگه نمیدونستی بگ‌و آدم هر جا میره برای خوردن نمیره بعدشم هر چی کهدحلو ادم میذارن خودشو سبک نمیکنه 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت گاهی واسه مامانت هزینه کن مرغ و گوشت بخر واسش ببر قبل از اینکه برید مهمونش

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2731
بگو به مالت نناز که به یه تب بنده🙂

به مالت نناز به شبی بنده

به زیباییت نناز به تبی بنده. درستش اینه

واسه سالم بغل گرفتن نی نیم یه صلوات میفرستین؟💞❤🙏خدایا به منتظران فرزندسالم و صالح بده💞🙏

عجب شوهری...ببخش چقدر شکم پرس..ببین من تازه ۵ ماه ازدواج کردم با شوهری که زنش مرده و دخترش و دو بچه داره خودم پدر و مادر ندارم فوت کردن جوری واسه مادرم احترام قایل هستم که شوهرم هر شب فاتحه میخونه و احترام میذاره حتی با وجود اینکه مادرم ندیده سر هر کوچه ای مرد هست اما مادر نیست

امضای خدا پای تمام ارزوهاتون..انشا الله 
2738

چرا میگی ما فقیریم نمیومدی خواستگاریم؟؟؟ 

بگو اون کوکو سیب زمینی با عشق درست شده و احترام. 

وگرنه کباب بره بهت بده یکی بعد بگه کوفت بخوری چه ارزشی داره. 

از این ب بعدم ازش خرجی که میگیری برا خونتون یخورده گوشت و برنج و اینا بگیر برا مواقعی که اون میاد تو خونه داشته باشید

واه واه چقد رو دادی بهش که این حرفو میزنه 

میگفتی باید نون وفلفل میدادبهت که ادب شی مگه گشنگیتو برده بودی؟ازسرتم زیاده....هدف دورهم بودنه توهم دوس نداری واحساس میکنی بهت بی احترامی میشه نیا

اعصابم خوردشد

عزیزم همین که مامانت درک و معرفت داشته و دعوتتون کرده جای شکر داره می شناسم خانواده هایی که ثروت دادن و دور یه سفره جمع نمی شن

عزیزم مشکل از فقیر بودن شما نیست همسر شما فقر شعور داره حتما باهاش صحبت کن

اصل دور هم بودن هستش چه فرقی میکنه تو سفره چی باشه

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

پدر مادرش هر چه پول داشتن ولی شعور نداشتن بچه تربیت کنن پول مهم نیست شخصیت مهمه..

من بودم میگفتم تو شاید تو خونتون پول بوده ولی گداصفتی چون چشم و دلت سیر نیست...خیلی عصبانی شدم

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706