2726
عنوان

انقدر گریه کردم ک چشام باز نمیشه

4267 بازدید | 156 پست

من شوهرم هم خودش هم خانوادش خیلی پولداره ولی خودم خیلیییی خونوادم ضعیف هست.باباندارم مامانمم با یارانه زندگی میکنه امروز خونه مامانم بودم مامانم به شوهرم گفت بیا ناهار .بنده خدا کوکوسیبزمینی درست کرد شوهرم یه لقمه خورد دیگه نخورد😔خب شاید مامانم نداشته باشع غذاانچنانی بزاره جلوش بهم میگه من دیگه نمیام خونه مامانت .نون وپیاز گذاشت جلوم😔گفتم تو که میدونستی ما فقیریم نمیومدی خواستگاریم

سالها مثل درختی ک دم نجاریست*** وقت روشن شدن اره وجودم لرزید***ناهماهنگی تقدیر نشان داد به من ***به تقاضای خود اصرار نباید ورزید

اصلا خوشم نیومد

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم😔

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

چرا میگی فقیریم 

یکمم سیاست داشته باش از پس انداز خودت کمک کن ب مامانت مخصوصا ابنجور موقعها 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706