2737
2739
عنوان

انقدر گریه کردم ک چشام باز نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4267 بازدید | 156 پست

استارتر ناراحت نباش ببین اینجام همه ی دوستان گفتن اشتباه از شوهرت بود واضحه.

ولی من الان خیلییییی هوس کوکو سیب زمینی کردم ..

خیلی دوست دارم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی ک غنی شما و اونی ک فقیره همسرتونه از نظر فرهنگ و انسانیت 

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2728

ببخشید یاد رمانها افتادم دختر فقیر پسر پولدار ولی واقعی بودنش یک در هزاره

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بخدا من یه دوستی داشتم اوضاعشون عادی بود با یه پسر مولتی میلیاردر ازدواج کرد طوری رفتار میکرد پسره پیشش کم میاورد من که تا خونه اشونو ندیدم باور نکردم با سیاست برو جلو 

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️
2740

نه باشوهرت دعوا کن نه ب مادرت بگو شوهرت این حرفو زده!!!

همیشه مواد غذایی یا پول ب مامانت بده و بهشم بگو شوهرت خیلی بد غذا حتما باید غذا فلان باشه و...بعدها ک موقعیت مناسب دیدی از اینکه ادم هرجا بره هرچی گذاشتن جلوش باید بخوره و نباید شکم پرست باشه و ...غیر مستقیم بگو بهش

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

دیگه هرگز خونه مادرت راش نده تا متوجه اشتباهش بشه

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2706